Albania-Polska. Przerwano mecz. Z trybun poleciały butelki. Oberwali polscy piłkarze [WIDEO]

Niespokojnie podczas meczu Albania-Polska w Tiranie. Po tym, jak w 77. minucie Karol Świderski zdobył dla biało-czerwonych pierwszego gola, albańscy kibice zaczęli zrzucać z trybun różnymi przedmiotami. Polscy zawodnicy musieli uciekać przed latającymi butelkami. Spotkanie zostało zawieszone.

Mecz Albania-Polska przerwany

We wtorek w Tiranie odbył się mecz eliminacji do Mistrzostw Świata Albania-Polska. Na boisku przez długi czas działo się niewiele. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Pierwszy gol w spotkaniu padł dopiero w 77. minucie. Bramkę dla Polski zdobył wówczas Karol Świderski. Chwilę później spotkanie zostało przerwane.

Kiedy polscy piłkarze cieszyli się ze zdobycia przewagi nad przeciwnikami, albańscy kibice zaczęli rzucać z trybun różnymi przedmiotami. W stronę biało-czerwonych posypały się m. in. butelki. Część z nich dosięgnęła Polaków, zawodnicy musieli osłaniać głowy. Obie drużyny zostały zmuszone opuścić murawę i zejść do szatni. Jak poinformowano na antenie TVP, na stadionie pojawiła się policja.

Albania-Polska. Wynik meczu

Początkowo nie było wiadomo, kiedy i czy w ogóle spotkanie będzie kontynuowane. Po wielu minutach niepewności mecz Albania-Polska został wznowiony. Na stadionie w Tiranie nadal było niespokojnie. Atmosferę, która od samego początku była bardzo gęsta, pod koniec można było niemal kroić nożem. Na boisku nie wydarzyło się jednak nic, co odmieniłoby wynik spotkania. Mecz, dzięki bramce Karola Świderskiego, zakończył się zwycięstwem Polski.