Mamy to! Jedziemy na Mistrzostwa Świata 2022! Tak świętowała drużyna z Robertem Lewandowskim na czele [WIDEO]

Radości wciąż nie ma końca! Wczorajszy mecz, w którym Biało-Czerwoni wygrali ze Szwedami, to prawdziwy sukces. Nic dziwnego, że drużynę rozpiera energia i duma. Okrzyki szczęścia rozbrzmiewały jeszcze długo po zakończeniu rozgrywki. Do sieci trafiło nagranie z szatni reprezentacji Polski, tak świętowali Lewandowski i spółka.

Tak Biało-Czerwoni świętowali w szatni

Polacy pokonali Szwedów 2:0. Pierwszą bramkę zdobył Robert Lewandowski, a drugą Piotr Zieliński. Biało-Czerwoni głośno skandowali imiona obu piłkarzy, którzy strzelili gole. Gdy drużyna weszła do szatni, nawet tam nie zmilkły wiwaty i radosne okrzyki. Emocje nie opadły, lecz opanowały sportowców ze zdwojoną mocą. Kamil Grosicki tak żarliwie intonował śpiewy, że aż stracił głos. Dało się też usłyszeć rytmiczne nawoływania:

Czesiu, Czesiu, Czesiu!

Skandowali Biało-Czerwoni na cześć Czesława Michniewicza, który od 31 stycznia 2022 roku jest selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Mecz Polska – Szwecja

Od początku spotkania, kibice mieli okazję zobaczyć sporo emocjonujących akcji. Niestety żadna z nich nie przyczyniła się do zdobycia bramki. Sytuacja uległa zmianie dopiero w drugiej połowie. W 49. minucie, Robert Lewandowski wykonał rzut karny, który otworzył wynik spotkania! Niedługo potem – w 72. minucie – drugą bramkę strzelił Piotr Zieliński. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Polski. W taki oto sposób zakwalifikowaliśmy się do Mistrzostw Świata w Katarze!

Jedziemy na Mistrzostwa Świata 2022

Polacy awansowali do XXII Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022. Wydarzenie odbędzie się w Katarze w 2022 roku. Będzie to pierwszy turniej mistrzostw świata na Bliskim Wschodzie i jednocześnie w kraju islamskim, jak również pierwszy mundial, który zostanie rozegrany późną jesienią i zimą. Biało-Czerwoni pojadą do Kataru, aby reprezentować Polskę w światowych rozgrywkach, zatem najważniejsze dopiero przed nami.

Robert Lewandowski… nie trzeba go przedstawiać

Od 2013 roku jest mężem Anny Lewandowskiej. To piłkarz, występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium. Gra także w reprezentacji Polski, w której pełni rolę kapitana. Jest zdobywcą ponad 500. goli w seniorskich rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych. Jako jedyny Polak otrzymał nagrody: „Piłkarza Roku FIFA” i „Piłkarza Roku UEFA”. W 2015 roku trafił do księgi rekordów Guinnessa, zdobywając 5 goli w ciągu 9. minut w ligowym meczu z Wolfsburgiem.

We wtorek Polska awansowała na mundial! Swój sukces z żoną świętował Robert Lewandowski, który oddał celny rzut karny do bramki Szwedów. Do sieci trafiły zdjęcia ich pocałunku na stadionie.

Wybrane dla Ciebie

Robert Lewandowski zabrał głos po wygranym meczu Polska-Walia. Wystarczyły dwa słowa!
Rodzinny wyjazd Lewandowskich. Robert to tata na medal! [FOTO]
Jak Robert Lewandowski radzi sobie z porażkami? Anna: "Jest to dla niego wyzwanie"
Kiepski występ Polaków na eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022. Sytuację uratował Lewandowski