Wojciech Szczęsny pocieszał syna po meczu. "Słodkie, a z drugiej strony smutne" [WIDEO]

Tuż po meczu z Francją kamery zarejestrowały wyjątkową chwilę. Wojciech Szczęsny po zejściu z murawy pocieszał syna, który płakał po porażce Biało-Czerwonych. "Słodkie, a z drugiej strony smutne" - komentują internauci.

MŚ w Katarze 2022. Ten mecz zapamiętamy na długo

W niedzielne popołudnie reprezentacja Polski przegrała z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze. Gdy spotkanie dobiegło już końca, kamery pokazały wzruszający moment. Po zejściu z murawy Wojciech Szczęsny pocieszał swojego 4-letniego syna Liama, który płakał po porażce Biało-Czerwonych. Poruszające nagranie z udziałem polskiego bramkarza obejrzano na TikToku już prawie 2,5 mln razy.

Ale to jest słodkie, a z drugiej strony smutne

Liam, jeśli kiedyś będziesz grał w piłkę, to pamiętaj, że masz największą inspirację w domu. Masz ogromny powód do dumy

Aż się popłakałam

Jejku, jakie to jest słodkie

To było tak urocze, że się wzruszyłam – komentują internauci.

MŚ w Katarze 2022. Polska odpadła z mundialu

Po przegranej z Francją pożegnaliśmy się z mundialem. Mimo to wielu widzów uważa, że pojedynek z Francuzami był najlepszym występem Biało-Czerwonych podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę rozegrany w środę mecz z Argentyną, który – mimo porażki i dość zachowawczej gry podopiecznych Czesława Michniewicza – zapewnił nam awans do 1/8 finału z drugiego miejsca w grupie.

MŚ w Katarze 2022. Karny Lewandowskiego na zakończenie występów Polski

Polska przegrała z Francją wynikiem 3:1. Pierwszą bramkę dla "trójkolorowych" strzelił w 44. minucie Olivier Giroud. W drugiej połowie dwie piłki do polskiej siatki posłał Kylian Mbappé: w 74. i 90+1. minucie. Bramka dla Biało-Czerwonych padła dopiero w 9. minucie doliczonego czasu, gdy sędzia po analizie VAR przyznał Polsce rzut karny. Po poprawce piłkę do siatki posłał Robert Lewandowski.

Wkrótce będziemy mogli obejrzeć 1/4 finału Mistrzostw Świata w Katarze. We wtorek wieczorem poznamy wszystkie reprezentacje, które awansowały do ćwierćfinałowych rozgrywek. Finał tegorocznego mundialu zaplanowano na 18 grudnia.

Wojciech Szczęsny podczas meczu Polska – Belgia w czerwcu 2022 roku, fot. Shutterstock

Wojciech Szczęsny na zdjęciu z żoną i synem. "Dziękuję wszystkim za wsparcie" [FOTO]
Wojciech Szczęsny opublikował na Instagramie urocze zdjęcie z żoną i synem. W komentarzach nie zabrakło komplementów. "Wojtek, ty już wygrałeś ten mundial. Jesteś mistrzem" - piszą fani.

Klaudia Halejcio znana z niebanalnego poczucia humoru ponownie rozśmieszyła swoich fanów. Aktorka w wakacje planuje ślub z Oskarem Wojciechowskim. 33-latka z tego powodu podzieliła się z obserwatorami zabawnym filmikiem w sukni ślubnej.