Zaskakujące zachowanie niemieckiego piłkarza. Wściekły mężczyzna po przegranym meczu rzucił się na kibica [WIDEO]

Tego obecni na meczu Dynamo Drezno - HSV z pewnością się nie spodziewali. Po zakończonej rozgrywce piłkarz Toni Leistner rzucił się na jednego z kibiców, który stał na trybunach. Mężczyzna swoje zachowanie tłumaczył nieustającymi obelgami ze strony fana piłki nożnej, które dotyczyły również jego rodziny.

Puchar Niemiec. Zaskakujące zachowanie piłkarza

Wczoraj odbyÅ‚ siÄ™ mecz pierwszej rundy Pucharu Niemiec: Dynamo Drezno – Hamburger SV, który zakoÅ„czyÅ‚ siÄ™ wynikiem 4:1 dla drużyny z Drezna. Po rozgrywce piÅ‚karz przegranej drużyny Toni Leistner udzielaÅ‚ wywiadu dla Sky Sports, podczas gdy jeden z kibiców zaczÄ…Å‚ krzyczeć do niego z trybun. Sportowiec daÅ‚ siÄ™ sprowokować, przerwaÅ‚ rozmowÄ™ z dziennikarzem i wtargnÄ…Å‚ na trybuny, atakujÄ…c fana piÅ‚ki nożnej. Na widowni doszÅ‚o do przepychanek, które przerwaÅ‚a ochrona.

Po całym zajściu piłkarz tłumaczył swoje zachowanie, nieustającymi obelgami, które kibic na trybunach kierował w stronę jego i jego rodziny. Mężczyzna opublikował w mediach społecznościowych krótki wpis, w którym przeprosił za zaistniałą sytuację i obiecał, że więcej się ona nie powtórzy.

Mimo pokory, jakÄ… wykazaÅ‚ siÄ™ sportowiec, najprawdopodobniej nie uniknie on kary. Nie dość, że Leistner pokusiÅ‚ siÄ™ o niesportowe zachowanie, to zÅ‚amaÅ‚ wszelkie zasady i obostrzenia panujÄ…ce w Niemczech podczas pandemii koronawirusa.

Kibice wynajęli kilkanaście dźwigów, by móc obejrzeć mecz. Te zdjęcia robią furorę!
Czego nie robi się dla obejrzenia meczu swojej ulubionej drużyny! Wiedzą coś o tym kibice żużlowej sekcji Motoru Lublin, którzy by móc oglądać kolejne sportowe wydarzenie wynajęli 18 dźwigów! W powietrzu powstała oryginalna trybuna, której zdjęcia robią furorę w sieci!