Wojciech Szczęsny pocieszał syna po meczu. "Słodkie, a z drugiej strony smutne" [WIDEO]

Tuż po meczu z Francją kamery zarejestrowały wyjątkową chwilę. Wojciech Szczęsny po zejściu z murawy pocieszał syna, który płakał po porażce Biało-Czerwonych. "Słodkie, a z drugiej strony smutne" - komentują internauci.

MŚ w Katarze 2022. Ten mecz zapamiętamy na długo

W niedzielne popołudnie reprezentacja Polski przegrała z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze. Gdy spotkanie dobiegło już końca, kamery pokazały wzruszający moment. Po zejściu z murawy Wojciech Szczęsny pocieszał swojego 4-letniego syna Liama, który płakał po porażce Biało-Czerwonych. Poruszające nagranie z udziałem polskiego bramkarza obejrzano na TikToku już prawie 2,5 mln razy.

Ale to jest słodkie, a z drugiej strony smutne

Liam, jeśli kiedyś będziesz grał w piłkę, to pamiętaj, że masz największą inspirację w domu. Masz ogromny powód do dumy

Aż się popłakałam

Jejku, jakie to jest słodkie

To byÅ‚o tak urocze, że siÄ™ wzruszyÅ‚am – komentujÄ… internauci.

MŚ w Katarze 2022. Polska odpadła z mundialu

Po przegranej z FrancjÄ… pożegnaliÅ›my siÄ™ z mundialem. Mimo to wielu widzów uważa, że pojedynek z Francuzami byÅ‚ najlepszym wystÄ™pem BiaÅ‚o-Czerwonych podczas Mistrzostw Åšwiata w Katarze. ZwÅ‚aszcza jeÅ›li weźmie siÄ™ pod uwagÄ™ rozegrany w Å›rodÄ™ mecz z ArgentynÄ…, który – mimo porażki i dość zachowawczej gry podopiecznych CzesÅ‚awa Michniewicza – zapewniÅ‚ nam awans do 1/8 finaÅ‚u z drugiego miejsca w grupie.

MŚ w Katarze 2022. Karny Lewandowskiego na zakończenie występów Polski

Polska przegraÅ‚a z FrancjÄ… wynikiem 3:1. PierwszÄ… bramkÄ™ dla "trójkolorowych" strzeliÅ‚ w 44. minucie Olivier Giroud. W drugiej poÅ‚owie dwie piÅ‚ki do polskiej siatki posÅ‚aÅ‚ Kylian Mbappé: w 74. i 90+1. minucie. Bramka dla BiaÅ‚o-Czerwonych padÅ‚a dopiero w 9. minucie doliczonego czasu, gdy sÄ™dzia po analizie VAR przyznaÅ‚ Polsce rzut karny. Po poprawce piÅ‚kÄ™ do siatki posÅ‚aÅ‚ Robert Lewandowski.

Wkrótce będziemy mogli obejrzeć 1/4 finału Mistrzostw Świata w Katarze. We wtorek wieczorem poznamy wszystkie reprezentacje, które awansowały do ćwierćfinałowych rozgrywek. Finał tegorocznego mundialu zaplanowano na 18 grudnia.

Wojciech SzczÄ™sny podczas meczu Polska – Belgia w czerwcu 2022 roku, fot. Shutterstock

Wojciech Szczęsny na zdjęciu z żoną i synem. "Dziękuję wszystkim za wsparcie" [FOTO]
Wojciech Szczęsny opublikował na Instagramie urocze zdjęcie z żoną i synem. W komentarzach nie zabrakło komplementów. "Wojtek, ty już wygrałeś ten mundial. Jesteś mistrzem" - piszą fani.