Euro 2020. Polska REMISUJE z Hiszpani膮! Niespodziewany rezultat meczu drugiej kolejki

Niespodziewany obr贸t zdarze艅 na Euro 2020! Po fatalnej pora偶ce w pierwszym meczu Polska zremisowa艂a z reprezentacj膮 Hiszpanii w drugiej kolejce z wynikiem 1:1. Gola dla naszej dru偶yny strzeli艂 Robert Lewandowski! Wci膮偶 mamy szans臋 awansowa膰 do 1/8 fina艂u! Pi艂ka dalej jest w grze.

Euro 2020. Polska – Hiszpania, niespodziewany remis w drugiej kolejce!

Polacy i Hiszpanie grali zawzi臋cie przez ca艂y mecz! Zawodnicy obu dru偶yn pr贸bowali zrobi膰 wszystko, aby to w艂a艣nie ich dru偶yna wygra艂a rywalizacj臋. Pierwsza po艂owa rozpocz臋艂a si臋 dla podopiecznych Paula Sousy bardzo dobrze, cho膰 wielokrotnie w naszym polu bramkowym robi艂o si臋 ryzykownie. Tu偶 przed 6. minut膮 Mateusz Klich pr贸bowa艂 pos艂a膰 pi艂k臋 do siatki, ale niestety nie trafi艂 do bramki. W 19. Minucie Lewandowski samemu wkroczy艂 na po艂ow臋 przeciwnika, ale Hiszpanie powstrzymali go przed oddaniem strza艂u. Kr贸tko po tym, na nasze nieszcz臋艣cie, w 25. minucie Álvaro Morata wkopa艂 pi艂k臋 do naszej siatki.

W 36. minucie 偶贸艂t膮 kartk臋 za faul dosta艂 Mateusz Klich. W 41. minucie niewiele zabrak艂o, by pad艂 gol dla Polski. Po strzale 艢widerskiego z dystansu pi艂ka trafi艂a w s艂upek. Dobitk臋 pr贸bowa艂 wykona膰 Lewandowski, ale niefortunnie trafi艂 w prosto w Simona. Potem zrewan偶owali si臋 Hiszpanie, przy polskiej bramce zrobi艂o si臋 niebezpiecznie. Strzela艂 Gerrard Moreno, ale pi艂ka znalaz艂a si臋 poza polem. Pierwsz膮 po艂ow臋 zako艅czyli艣my rezultatem 0:1. Niespodziewany obr贸t zdarze艅 nast膮pi艂 chwil臋 po rozpocz臋ciu drugiej po艂owy! W 54. minucie gola g艂ow膮 do bramki pos艂a艂 Robert Lewandowski!

Chwil臋 p贸藕niej zrobi艂o si臋 jednak gor膮co, bo po faulu Modera na Moracie w 58. minucie arbiter zdecydowa艂 si臋 na rzut karny dla Hiszpan贸w. Na szcz臋艣cie, Gerrard Moreno trafi艂 w s艂upek! Chwil臋 potem s臋dzia wystawi艂 J贸藕wiakowi 偶贸艂t膮 kartk臋. W 80. minucie zn贸w zrobi艂o si臋 ryzykownie, bo Hiszpanie strzelali do naszej bramki. Wojciech Szcz臋sny obroni艂 strza艂 rywali. Pau Torres decyzj膮 arbitra dosta艂 偶贸艂t膮 kartk臋. Mecz emocjonowa艂 do ostatnich minut. Obie dru偶yny gra艂y bardzo nerwowo. W 93. minucie ponownie pad艂y 偶贸艂te kartki! Tym razem dla Roberta Lewandowskiego, a chwil臋 p贸藕niej dla Pedriego. Finalnie po 5 minutach dodatkowego czasu zaci臋ta walka zako艅czy艂a si臋 remisem.

Nasz膮 rywalizacj臋 w drugiej kolejce fazy grupowej Euro 2020 zremisowali艣my z Hiszpanami 1:1.

Euro 2020. Polska nadal ma szans臋 wyj艣膰 z grupy!

Polska zremisowa艂a w sobotni wiecz贸r z Hiszpani膮! To daje nam szans臋 na wyj艣cie z grupy i awans do 1/8 fina艂u! 呕eby do tego dosz艂o, musieliby艣my jednak wygra膰 ze Szwecj膮. Bia艂o-Czerwoni odrobili straty po pora偶ce ze S艂owacj膮. Nasza reprezentacja zdoby艂a tak偶e 1 punkt w tabelce grupy E. Przed nami kolejny emocjonuj膮cy mecz polskich zawodnik贸w!

Tabela punkt贸w w grupie E na Euro 2020:

1. Szwecja: 4 punkty
  2. S艂owacja: 3 punkty
  3. Hiszpania: 2 punkty
  4. Polska: 1 punkt

Euro 2020. Polska przegra艂a wcze艣niej ze S艂owacj膮

Polska przegra艂a w swoim pierwszym meczu w fazie grupowej na Euro 2020. S艂owacy pokonali nas 1:2. Cho膰 mecz zapowiada艂 si臋 dla nas bardzo dobrze, to entuzjazm naszej dru偶yny zosta艂 przygaszony przez samob贸jczego gola Wojciecha Szcz臋snego w 18. minucie. Cho膰 szybko pozbierali艣my si臋 po pierwszej po艂owie i w 46. Minucie Karol Linetty strzeli艂 bramk臋, to plany Bia艂o-Czerwonych mocno pokrzy偶owa艂a czerwona kartka dla Grzegorza Krychowiaka w 62. minucie. 7 minut p贸藕niej pi艂k臋 do naszej siatki pos艂a艂 Mark Skriniar. Polscy reprezentanci niestety nie zdo艂ali ju偶 nawet zremisowa膰.

Euro 2020. Polska przegra艂a ze S艂owacj膮 1:2 Fatalny pocz膮tek turnieju dla Bia艂o-Czerwonych
To nie tak mia艂o wygl膮da膰. Polska przegra艂a ze S艂owacj膮 1:2 w pierwszym meczu na Euro 2020. Jedyn膮 bramk臋 dla naszej reprezentacji w 46. minucie zdoby艂 Karol Linetty. Mecz ko艅czyli艣my w dziesi膮tk臋, na pocz膮tku drugiej po艂owy drug膮 偶贸艂t膮, a w konsekwencji czerwon膮 kartk臋, otrzyma艂 Grzegorz Krychowiak.

Euro 2020. Wkr贸tce mecz Polska – Szwecja

W 艣rod臋 23 czerwca o 18:00 Polska po raz kolejny wyst膮pi na Euro 2020. W meczu trzeciej kolejki naszym rywalem b臋dzie Szwecja. Reprezentacja Polski zawalczy ze Szwedami na Stadionie w Sankt Petersburgu.

Mecz b臋dzie mo偶na ogl膮da膰 w TVP 1 oraz w TVP Sport. Ponadto, na tvpsort.pl bezp艂atnie udost臋pniona b臋dzie transmisja wydarzenia. W naszych mediach spo艂eczno艣ciowych b臋dziemy na bie偶膮co zdawa膰 relacj臋 z tego meczu.