Euro 2020. Lewandowski komentuje porażkę ze Szwecją! "Walczyliśmy do końca"

Polska odpadła z Euro 2020. W środę rozegraliśmy ostatni mecz w fazie grupowej ze Szwedami. Niestety, rywalizację przegraliśmy wynikiem 2:3, co pogrzebało nasze szanse na awans do 1/8 finału mistrzostw Europy. Robert Lewandowski zdecydował się przerwać milczenie w mediach społecznościowych i skomentował w Internecie porażkę Biało-Czerwonych na Euro.

Robert Lewandowski: "Walczyliśmy do końca"

Środowy wieczór dał ogromne sportowe emocje. Polska grała w „meczu o wszystko”. Od jego rezultatu zależało nasze „być albo nie być” na Euro 2020. Niestety, mecz od początku dla Polski był bardzo ciężki. Już w 2. minucie padła pierwsza bramka dla naszych rywali. Choć Biało-Czerwoni w drugiej połowie meczu odbudowali straty, to niestety nic już nie można było zrobić po golu Szwedów w 93. Minucie. Polska odpadła z tegorocznych mistrzostw Europy. Głos w tej sprawie postanowił zabrać Robert Lewandowski, kapitan naszej reprezentacji. Nasz zawodnik komentuje porażkę polski na Euro 2020 po raz pierwszy na swoim Instagramie od meczu ze Szwecją.

Wszyscy jesteśmy rozczarowani i zdajemy sobie sprawę, że ta historia mogła potoczyć się zupełnie inaczej. Walczyliśmy do końca. Dziękujemy za Wasze wsparcie, za wiarę w nasze możliwości - mamy zespół, który może w niedalekiej przyszłości przynieść nam wszystkim wiele radości. Dziękujemy ze jesteście. – napisał na Instagramie numer 9.

Robert Lewandowski w swoim wpisie mówi, że wsparcie polskich kibiców jest dla polskiej drużyny ogromną radością. Warto pamiętać, że prawdziwy kibic jest ze swoją drużyną zarówno gdy odnosi ona sukcesy, jak i porażki.

Euro 2020. Porażka Polski ze Szwecją

W środę na widzów w Sankt-Petersburgu i przed telewizorami czekały ogromne sportowe emocje! Biało-Czerwoni rozegrali swój ostatni w eliminacjach grupowych na Euro 2020. Naszym rywalem była wczoraj Szwecja. Od rezultatu wczorajszego meczu zależał nasz awans do 1/8 finału mistrzostw Europy. Tylko pokonanie Szwedów dawało nam szansę na pozostanie w grze. Niestety, nasze marzenia o dalszym kopaniu piłki przez polską reprezentację na Euro 2020 rozpłynęły się ostatecznie po udanym strzale Viktora Claessena do naszej bramki w doliczonym czasie drugiej połowy. Mecz zakończył się rezultatem 2:3, co poskutkowało tym, że odpadliśmy z mistrzostw Europy.

Naszą pierwszą rywalizację na Euro 2020 przegraliśmy ze Słowakami 1:2. Po porażce z teoretycznie najłatwiejszym przeciwnikiem udało nam się zrewanżować z Hiszpanią, z którą zremisowaliśmy 1:1. W swojej grupie. po zakończeniu meczy grupowych, zdobyliśmy tylko 1 punkt za remis z Hiszpanami. Niestety, nasze wyniki w meczach na mistrzostwach Europy dały nam ostatnie miejsce w tabeli grupowej.

Paulo Sousa odchodzi po Euro 2020? Jest komentarz: "To były fantastyczne miesiące"
W środę Polska przegrała mecz ze Szwecją, co poskutkowało wyeliminowaniem Biało-Czerwonych z turnieju. W naszych rywalizacjach na mistrzostwach Europy nie wygraliśmy ani jednego meczu: raz zremisowaliśmy, a dwa razy przegraliśmy. Teraz pojawiają się pytania, czy Paulo Sousa odejdzie po fatalnym wyniku na Euro 2020. Trener polskiej reprezentacji rozwiał wszelkie wątpliwości na konferencji prasowej po meczu ze Szwecją.

Euro 2020. Porażka Polski ze Szwecją! Koniec gry dla Biało-Czerwonych
Fatalne wieści z murawy w Sankt Petersburgu. Polska przegrała ze Szwecją wynikiem 2:3, do pierwszej połowy 0:1. Gola dla naszej reprezentacji strzelił Robert Lewandowski. To koniec gry dla Biało-Czerwonych na mistrzostwach Europy. Polska nie ma już żadnych szans wyjść z grupy i awansować do 1/8 finału Euro 2020.

Lewandowski przerywa milczenie po meczu ze Słowacją. "Nie jesteśmy w dobrej sytuacji"
Robert Lewandowski po meczu ze Słowacją zdecydował się udzielić krótkiego komentarza. Przypomnijmy, że w naszym pierwszym starciu na Euro 2020 przegraliśmy ze Słowakami 1:2. Przed Polakami kolejna rywalizacja. Jak grę całego polskiego zespołu widzi jego kapitan, Robert Lewandowski?