Wzruszające wyznanie na scenie. sanah: „płakałam na korytarzu”
W piątkowy wieczór, 26 czerwca 2026 roku, sanah wystąpiła na Tarczyński Arena we Wrocławiu. W trakcie koncertu artystka niespodziewanie wróciła wspomnieniami do swoich pierwszych prób zaistnienia na polskiej scenie muzycznej. W szczerych słowach opowiedziała o porażkach, które spotkały ją podczas udziału w popularnych programach typu talent show.
„Nie dostałam się do „The Voice of Poland” czy „Mam Talent!”. Pojechałam do Wielkiej Brytanii na „Mam Talent!” i płakałam na korytarzu, bo nie dostałam się jako jedyna z grupy na pre pre pre castingu. Myślałam, że nic ze mnie nie będzie” — wyznała sanah ze sceny, wzbudzając ogromne emocje wśród zgromadzonej publiczności.
Post on Instagram
Od łez do sukcesu
Choć dziś sanah jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, jej droga na szczyt nie była łatwa. Artystka nie ukrywa, że niepowodzenia z przeszłości mocno ją dotknęły, ale z perspektywy czasu nie żałuje żadnego z tych doświadczeń. „Dzisiaj bardzo wam dziękuję, że mogę tutaj być. Widzieć się z wami, bo to naprawdę tylko wasza zasługa” – podkreśliła, zwracając się do fanów.
Motywujący apel do fanów
sanah nie tylko podzieliła się swoją historią, ale także skierowała do słuchaczy ważny apel. „Jeśli macie takie początki, które się wydają końcem, to wcale to nie jest koniec. To naprawdę dobry początek. I życzę wam takich pięknych początków”.
- Sanah wraca na PGE Narodowy! Gdzie kupić bilety na Koncert Finałowy trasy „Sanah NA STADIONACH”?
- Jedzie na Eurowizję. Szemplińska wyznała ws. Sanah. „Poznałam się z Zuzią…”
- Andrzej Krzywy wspomniał o Sanah. Tak wokalista De Mono ocenia młodych artystów: „nie wiem, czy to jest taka moda...”
- Michał Bajor szczerze o Sanah. „Nie ukrywam, że odczułem...”
- Zapendowska nie gryzła się w język, oceniając muzykę Sanah. „Przepraszam bardzo”
