Wszyscy wiemy, że ludzie dzielą się na tych, którzy lubią iść na dużą imprezę, inni natomiast zdecydowanie wolą domówki. Spotkania w domu mają swój specyficzny klimat i to nic dziwnego, że mają wielu zwolenników. Do tej grupy należy nasz skoczek, Kamil Stoch, który zdecydowanie woli kameralne spotkania w gronie przyjaciół. A wy co wybieracie - szaloną imprezę czy domówkę?
Słuchajcie „Byle do piątku” i Daniela Dyka od poniedziałku do piątku od godziny 9:00!
Czytaj dalej:
- Sting świętował sylwestra w Katowicach. Kiedyś przyznał: „polska wódka jest moją ulubioną”
- Sting przyznaje: „Czułem się spokrewniony z Polakami”. Muzyk wyjawił rodzinne sekrety
- W sylwestrową noc zjedz 12 winogron. Ten rytuał zapewni ci szczęście i miłość w 2026 roku
- TVP zaskakuje. Kolejny zagraniczny artysta na „Sylwestrze z Dwójką” potwierdzony
- Sylwester TV Republika z kolejną zagraniczną gwiazdą. Ich przebój zna cały świat