[embed:https://soundcloud.com/rmf-fm/miedzynarodowa-federacja-narciarska-przeprosila-za-hymn-polski-podczas-dekoracji-na-zawodach-w-garmisch-partenkirchen
O tym, że hymn Polski został zagrany za wolno podczas dekoracji po zawodach w Garmisch-Partenkirchen, informowaliśmy już ostatnio - przeczytaj tutaj... Jak się okazuje, Międzynarodowa Federacja Narciarska, choć nie organizowała zawodów, przeprosiła za tę sytuację. Daniel Dyk prosi, aby podczas dzisiejszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Insbrucku, hym był zagrany w odpowiednim tempie - tak, aby Kamilowi Stochowi dobrze się śpiewało.
Program "Byle do piątku" i Daniel Dyk w programie RMF FM - od poniedziałku do piątku od godziny 9.00!
Czytaj dalej:
- Karol Bielecki w wypadku na boisku stracił oko. „W jednej sekundzie zgasło światło w gałce ocznej”
- Michał Piróg ogłosił, że odchodzi z TVN, a teraz takie wieści. Ujawnił kulisy
- Piotr Cyrwus po latach wspomina grę w „Klanie”. Niewiele osób wiedziało
- Doda zaśpiewała hymn Polski na krakowskich Błoniach. Morze biało-czerwonych flag podczas wydarzenia RMF FM i Miasta Kraków
- Karolina Pajączkowska szczerze o udziale w „Królowej przetrwania”. Wyznała wprost