Wiemy, ile zarabiają polscy skoczkowie! Najwięcej Kamil Stoch...

Najważniejszy konkurs narciarski za nami. Szczęśliwie dla Polaków - Kamil Stoch wygrał Turniej Czterech Skoczni. Przemysław Skowron, Tomasz Olbratowski i Mariusz Kałamaga w programie RMF FM "Wstawaj szkoda dnia" informują, jak ta wygrana wpłyneła na zarobki naszego mistrza. Posłuchajcie!

Liderem listy najlepiej zarabiających skoczków narciarskich w Pucharze Świata jest oczywiście Kamil Stoch. Na jego koncie znajduje się ok. 290 tysięcy złotych - po 14 z 31 zawodów sezonu. Ta suma jednak nie obejmuje jeszcze specjalnej premi za wygranie 66. Turnieju Czterech Skoczni. Na drugim miejscu znalazł się Richard Freitag (ok. 284 tysiące zł), a na trzecim uplasował się Daniel-Andre Tande z ok. 248 tysiącami zł. Co z resztą naszych skoczków? Dawid Kubacki na 11. miejscu, za nim Piotr Żyła, 15. pozycję zajmuje Maciej Kot, a Stefan Hula znalazł się na 17. pozycji, Jakub Wolny natomiast uplasował się na 37. miejscu.

Tomasz Olbratowski, Przemysław Skowron i Mariusz Kałamaga w programie RMF FM "Wstawaj szkoda dnia" - od poniedziałku do piątku od godziny 5.30!

Wybrane dla Ciebie

Skoki narciarskie 2019: Stefan Horngacher ogłosił skład reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w Seefeld!
Werner Schuster nie ma złudzeń: pierwsze miejsce jest już zajęte przez Stocha!
Polscy skoczkowie narciarscy zdominowali kwalifikacje w Lillehammer!
Jacek Tomkowicz i Robert Karpowicz postanowili zapisać działaczy PO na zajęcia judo!

Gorący temat

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aleksandra Szwed zachwyciła wszystkich jako Gloria Gaynor. Wygrała nowy odcinek
Za nami kolejny odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Najlepsi. Uczestnicy dali z siebie wszystko, pokazując niezwykły popis swoich umiejętności. Kto tym razem wygrał?