Piotr Żyła: zmieniłem wszystko, ruszamy walczyć do Ciangaponga!

Weekendowe skoki Pucharu Świata w Willingen okazały się bardzo pomyślne dla Polaków. Kamil Stoch zajął drugie miejsce w drugim konkursie, trzeci był Piotr Żyła. Tym samym Stoch powrócił na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Triumfował również w klasyfikacji turnieju Willingen Five i zdobył nagrodę główną wynoszącą 25 tysięcy euro.

Piotr Żyła – z typową dla siebie szczerością - przyznał, że po kilku zasadniczych zmianach powinno być już tylko lepiej i ma sporo motywacji do walki na Igrzyskach.

W finale z Polaków bardzo dobrze zaprezentował się Stefan Hula, 23. po pierwszej serii. Skoczek ze Szczyrku uzyskał 145 m i dzięki temu awansował w klasyfikacji aż o 11 miejsc. Dobrze wypadł także Piotr Żyła, szósty po pierwszej serii. Osiągnął 138,5 m i "wskoczył" na trzecie miejsce na podium.

Zastąpił tam Kubackiego, który w drugiej próbie wypadł słabiej, miał w złych warunkach wietrznych 133,5 m i ostatecznie uplasował się na siódmej pozycji.

Dzisiaj polscy skoczkowie złożyli w Warszawie ślubowanie olimpijskie i właśnie szykują się do lotu do Korei Południowej.

Skoki narciarskie w Wiśle. Polacy poprawili wyniki? Tego zwycięstwa nikt się nie spodziewał!
Polska triumfuje w Pucharze Narodów! To historyczny sukces!
Kamil Stoch nie ustępuje poczuciem humoru Piotrkowi Żyle! Jego wpis podbija sieć
Kamil Stoch na filmie z dzieciństwa. Tak skakał jako 12-latek!

Doda wreszcie to osiągnęła. Zdjęcie mówi wszystko. "Tylko to chcę zapamiętać"
Doda na Instagramie pochwaliła się wymownym zdjęciem. Jeszcze niedawno oświadczyła, że chce odzyskać statuetkę MTV, którą przekazała na WOŚP. Fani spełnili marzenie artystki, a nagroda już stanęła w honorowym miejscu. Wokalistka pokusiła się o wzruszający wpis.