Siostry Godlewskie są już bardzo popularne i postanowiły wyruszyć w trasę koncertową. Ewa Farna w programie RMF FM "To lubię" na cześć dziewczyn zaśpiewała w ich stylu utwór Adele "Hello".
Postanowiłam na cześć sióstr Godlewskich zaśpiewać "Hello" Adele. Oczywiście nie potrafię tak świetnie śpiewać jak one, jednak postaram się to odtworzyć..." - powiedziała
Siostry Godlewskie nie pozostały dłużne...
Czy Ewie spodoba się nowe wykonanie jej przeboju przez siostry Godlewskie? Jak myślicie?
Ewa Farna w programie RMF FM "To lubię" - w kążdą sobotę od godziny 15.00!
Czytaj dalej:
- Karol Bielecki w wypadku na boisku stracił oko. „W jednej sekundzie zgasło światło w gałce ocznej”
- Michał Piróg ogłosił, że odchodzi z TVN, a teraz takie wieści. Ujawnił kulisy
- Piotr Cyrwus po latach wspomina grę w „Klanie”. Niewiele osób wiedziało
- Doda zaśpiewała hymn Polski na krakowskich Błoniach. Morze biało-czerwonych flag podczas wydarzenia RMF FM i Miasta Kraków
- Karolina Pajączkowska szczerze o udziale w „Królowej przetrwania”. Wyznała wprost