Dynamiczne sceny oraz obecność kontrowersyjnej celebrytki powoduje , że zainteresowanie teledyskiem z każdym dniem rośnie. Możemy w nim zobaczyć wokalistów – Mariusza i Łukasza, wspomnianą wcześniej Małgorzatę Godlewską oraz trzy piękne tancerki. Kolorowe ujęcia, dużo tańca, piękne kobiety oraz szybkie auto to wizytówka tego klipu. Teledysk był realizowany w warszawskim studio ,,Bratanka''. Nad całością zdjęć czuwała firma ALLINTERACTIVE znana z większości produkcji zespołu BOYS.
"To nasze największe przedsięwzięcie w ostatnim czasie, z ogromem przygotowań ale przede wszystkim wspaniałą atmosferą na planie. Tak w skrócie można opisać nasz ostatni numer i teledysk. Mamy nadzieję, że zarówno kontrowersyjna bohaterka teledysku Małgorzata Godlewska oraz produkcja klipu jaki i sama piosenka zainteresuje dużą część odbiorców'' - Zdradza Mariusz Gralak, wokalista zespołu Selfe.
- Poznajecie go? Znany polski muzyk wcielał się w Renię Pączkowską. Nagrał hit z Wierką Serdiuczką
- Król disco-polo znowu zachwyca. Zenek Martyniuk w nowym teledysku! [WIDEO]
- Shazza jest chora. Gwiazda disco polo poinformowała w TV, że walczy z rakiem: "Ostatni czas nie był dla mnie najłatwiejszy"
- Syn gwiazdy disco polo z zarzutami od prokuratora!
- Nie żyje muzyk znanej grupy disco polo. W ostatnim czasie miał problemy zdrowotne