Arkadiusz Milik wygrał z kontuzją. Wrócił na boisko

Jak donosi Michał Adamski w programie RMF FM "Wolno wstać" - Arkadiusz Milik wygrał z kontuzją i po pięciu miesiącach przerwy wrócił na boisko. Piłkarz Napoli wszedł na boisko w 75. minucie w przegranym meczu u siebie z Romą 2:4 w 27. kolejce włoskiej ekstraklasy. Posłuchajcie!

Zespół z Neapolu objął prowadzenie w szóstej minucie po strzale Lorenzo Insigne. Niespełna minutę później wyrównał Cengiz Under. Potem dwie bramki zdobył Edin Dżeko (26, 73), a w 79. minucie czwartą dla gości Diego Perotti. W końcówce spotkanie gola dla gospodarzy uzyskał jeszcze Dries Mertens, ale to nie miało znaczenia dla końcowego rozstrzygnięcia.

Rezerwowym bramkarzem Romy był Łukasz Skorupski. W podstawowym składzie Napoli zagrał Piotr Zieliński, a w 75. minucie wszedł Milik. Napastnik reprezentacji Polski zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie 23 września 2017 w końcówce meczu ligowego ze SPAL. Dwa dni później przeszedł operację w rzymskiej klinice Villa Stuart, a później poddał się wielotygodniowej rehabilitacji. 31 stycznia wznowił treningi z zespołem. Rok wcześniej nabawił się podobnej kontuzji, ale lewego kolana. Wówczas pauzował cztery miesiące.

Un'altra giornata di lavoro??#keepsmiling ?