Ta informacja może zasmucić tych, którzy polubili postać Wandy Budzyńskiej, matki Andrzeja. Wcielająca się w nią Maria Rybarczyk kończy swoją przygodę z pracą na planie "M jak miłość", co oznacza, że jej postać będzie musiała zniknąć z serialu. Stanie się to już niedługo, bo jeszcze przed wakacyjną przerwą w emisji "Emki".
Jak zakończy się wątek matki Budzyńskiego? Scenarzyści zdecydowali, że 1372. odcinek będzie ostatnim, w którym zobaczymy Wandę. Kobieta nagle stwierdzi, że kończy związek z Jerzym Kolędą i zostawia wszystko za sobą, by wyjechać do USA. O swojej decyzji poinformuje ukochanego telefonicznie. Jerzy przeżyje wówczas wstrząs, w wyniku którego później ulegnie wypadkowi. To z pewnością będą przykre chwile w serialu.
Jednak czy Wanda Budzyńska na zawsze zniknie z "M jak miłość"? Tego nie wiadomo. Pewnym jest, że Maria Rybarczyk odchodzi z obsady serialu na jakiś czas. Niestety nie wiadomo, na jak długo. Możliwe, że jeszcze Budzyńskiej się odmieni po tym, jak się dowie, że przy Kolędzie kręci się Kisielowa.
- Teresa Lipowska wyznała to w „Pytaniu na śniadanie”. Niewiele osób wiedziało
- Zdrada Artura w „M jak miłość”? Aktorzy zabrali głos ws. głośnego wątku. A jednak
- Koniec sezonu „M jak miłość”. Kiedy serial wróci do TV? Ta wiadomość nie spodoba się widzom
- Szok w „M jak miłość” po wakacjach. To on zastąpi Artura u boku Marii? „W końcu coś się zadzieje”
- Cichopek zabrała głos ws. „M jak miłość”. Tak podziękowała widzom TVP