Zakończył się 47. Rajd Świdnicki-Krasue. Zwycięzcami Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk

Zakończył się 47. Rajd Świdnicki-Krause. Na pierwszym miejscu uplasowali się ubiegłoroczni wicemistrzowie Polski czyli Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk. Załoga Skody Fabii zwyciężyła na 7 z 9 odcinków specjalnych. Na drugim miejscy znaleźli się Marcin Słobodzian/Kamil Kozdroń. Podium zamykają natomiast Tomasz Kasperczyk Damian Syty

Mikołaj Marczyk zwycięzcą 47. Rajdu Świdnickiego-Krause

Mikołaj Marczyk zwyciężył w całym rajdzie wyprzedzając o ponad 11 sekund Marcina Słobodziana. Podium zamyka Tomasz Kasperczyk, który zanotował 37 sekund straty. Kolejne miejsca zajęli: Łukasz Byśkiniewicz oraz wracający do ścigania w RSMP po czterech latach Sylwester Płachytka.

W klasie Open 4WD triumfował Jakub Brzeziński jadący Fordem Fiestą Proto. Zajął także 3 miejsce na power stage’u, a w całym rajdzie był 8. W klasyfikacji klasy 4 najlepsi okazali się Jan Chmielewski i Kamil Heller. W klasie Open 2WD triumfowała załoga Strycharski/Pochroń.