Kto pojawił się na trybunach podczas meczu Polska-Izrael? Zobacz zdjęcia!

Ostatnio na Stadionie Narodowym odbyło się spotkanie Polska-Izrael. Podczas spotkania Biało-Czerwonych wspierały polskie gwiazdy. Kto pojawił się na trybunach? Sprawdź koniecznie!

Podczas meczu Polska-Izrael na trybunach nie brakowało gwiazd!

W poniedziałek, 10 czerwca, na Stadionie Narodowym w Warszawie, polska reprezentacja stoczyła pojedynek z drużyną z Izraela. Biało-Czerwoni w meczu eliminacyjnym Euro 2020 pokonali przeciwników 4:0. Podczas spotkania triumfowali: Krzysztof Piątek (bramka w 35 minucie), Robert Lewandowski (bramka w 56 minucie), Kamil Grosicki (bramka w 58 minucie), Damian Kądzior (bramka w 84 minucie). Piłkarzom kibicowały partnerki sportowców oraz polskie gwiazdy.

Podczas spotkania piłkarze wystąpili w wyjątkowych modelach koszulek w biało-czerwone pasy. Podopieczni Jerzego Brzęczka w ten sposób uczcili 100-lecia istnienia Polskiego Związku Piłki Nożnej. Biało-Czerwoni rozegrali w nich tylko ten jeden mecz.

View this post on Instagram

??

A post shared by Marta Glik (@martaglik) on

Polska ??? #polska #warszawa @wild.mascot

A post shared by Jessica Ziółek (@jessica_ziolek) on

Wybrane dla Ciebie

Mistrzostwa Świata 2022 eliminacje. Jerzy Engel komentuje mecz Polska-Albania, tylko w RMF FM!
Euro 2020. Paulo Sousa przynzaje się do popełnionych błędów!
Anglicy chcą powtórzenia finału Euro 2020! Pod petycją zebrano ponad 125 tys. podpisów. "Mecz był niesprawiedliwy"
Szokujące kulisy finału Euro 2020. Ojciec angielskiego piłkarza wrócił do domu z połamanymi żebrami

Gorący temat

Luna na Eurowizji. Maria Sadowska nie kryje żalu: "Bardzo ubolewam, że to nie Justyna"
W maju Luna będzie reprezentować nasz kraj podczas tegorocznej Eurowizji. Maria Sadowska, zapytana o ten wybór, powiedziała, że wolałaby na scenie w Szwecji zobaczyć Justynę Steczkowską, która przegrała preselekcje. Wyznała, że bardzo tego żałuje.