"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek podjął już decyzję!? To pierwszy raz w historii programu

"Ślub od pierwszego wejrzenia" gwarantuje mnóstwo emocji nie tylko uczestnikom, ale także widzom programu. Eksperyment, na jaki zgadzają się zgłoszeni do telewizyjnego show ochotnicy, wiąże się z prawdziwym roller coasterem wrażeń. Najnowsza edycja powoli zbliża się ku końcowi. Jaka będzie decyzja par? Które z nich postanowią zostać razem, a które zdecyduję się na rozwód? Jak się okazuje, Wojtek już postanowił i wszystko wskazuje na to, że swoją decyzją podzieli się jeszcze przed odcinkiem finałowym!
fot.kadr z playera

„Ślub…”

„Ślub od pierwszego wejrzenia” funduje swoim widzom prawdziwą huśtawkę emocji. Fani programu śledzą losy nowo zawartych małżeństw, wyrabiając sobie zdanie o uczestnikach i odnajdując swoich faworytów. W najnowszej edycji poznaliśmy trzy wyjątkowe pary, które już niedługo będą musiały podjąć trudną decyzję: zostać razem czy zdecydować się na rozwód? O tym, kto, jak postanowił, widzowie dowiadują się zawsze w odcinku finałowym. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że jeden z uczestników swoją decyzją podzieli się wcześniej.

Pierwszy raz w historii programu

Agnieszka i Wojtek według większości widzów są najlepiej dobraną parą, co widać już było w pierwszym odcinku. Z każdym kolejnym świeżo zawarte małżeństwo poznawało się coraz bardziej i zdobywało coraz większą sympatię wielbicieli programu. W 10. odcinku pary odwiedziły swoich najbliższych. Wojtek przyjechał do Łodzi, gdzie mieszka Agnieszka i razem z rodzicami swojej żony wspominali wesele. Pod koniec lektor zdradził że Wojtek podjął decyzję związaną z małżeństwem i ogłosi ją już za tydzień! Byłby to pierwszy raz w historii programu, gdy uczestnik zdradza, co postanowił przed odcinkiem finałowym!

W sieci bardzo szybko pojawiło się wiele komentarzy, w których widzowie programu zastanawiają się nad słowami lektora i spekulują na temat przyszłości Wojtka i Agnieszki.

Ciekawe, o co chodzi, co postanowi Wojtek za tydzień, czy będzie w małżeństwie czy nie, super są para kibicuje im bardzo

Ciekawe co mieli na myśli, że Wojtek w następnym odcinku już podejmie decyzję czy mają być razem, czy nie – zastanawiają się internauci.

O tym, jaką decyzję podjął Wojtek, dowiemy się już podczas kolejnego odcinka!

Zobacz także
Agnieszka ze "Ślubu..." w szczerym wyznaniu. Kobieta cierpiała na depresję?
"Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się wśród polskich widzów sporą popularnością. W najnowszej edycji poznaliśmy trzy pary. Jedną z nich jest Agnieszka i Wojtek, którzy już w pierwszym odcinku zdobyli sympatię wielu wielbicieli...

Zobacz także
Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znowu rozbawia internatów. Mężczyzna nawiązuje w sieci do ostatniego odcinka
"Ślub od pierwszego wejrzenia" co piątek przyciąga przed telewizory wielu widzów. Tej edycji poznaliśmy trzy wyjątkowe pary. Każda z nich znalazła swoich zwolenników, jednak to Agnieszka i Wojtek darzeni są największą sympatią ze strony...

Czytaj dalej: