Marcelina Zawadzka jest na wakacjach w Meksyku
Marcelina Zawadzka od kilku tygodni odpoczywa w Meksyku. Zdobywczyni tytułu Miss Polonia z 2011 roku obszernie relacjonuje swój urlop w sieci. Ostatnio gwiazda „Pytania na śniadanie” odwiedziła malowniczą wysepkę Holbox w prowincji Quintana Roo. Na jej profilu na Instagramie nie zabrakło zdjęciowej relacji z wycieczki.
Wspomnienia z Holbox. Wyjątkowo piękna wyspa u wybrzeża półwyspu Jucatan. Oprócz rajskich plaż wyróżnia ją zakaz wjazdu dla samochodów. Przemieszczać można się tylko meleksami, co sprawia mnóstwo frajdy! – napisała pod fotografiami.
Marcelina Zawadzka w skąpym stroju kąpielowym
Na części zdjęć z wypadu na Holbox piękna modelka pozuje na plaży w kostiumie kąpielowym. Skąpy, mocno wycięty na biodrach oraz w okolicy dekoltu strój od razu przykuł uwagę internautów. Fani jednogłośnie ocenili, że Zawadzka prezentuje się w takim wydaniu znakomicie.
Najpiękniejsza z kobiet
Marcelina, świetny kostium! Super w nim wyglądasz
Piękne miejsce. Cudownie wyglądasz w tym stroju
Cudownie tam! Pięknie wyglądasz, kochana – skomplementowali modelkę.
- Miliony zniknęły z kont największych gwiazd. Wśród poszkodowanych m.in. Cristiano Ronaldo, Taylor Swift i Beyoncé
- Emilia Komarnicka pokazała, z kim spędza majówkę. „Wybieramy siebie”. Fani reagują: „masz wspaniałego faceta przy sobie”
- Gwiazda „Przyjaciółek” przerwała milczenie. Agnieszka Sienkiewicz-Gauer wyznaje: „ja w to grać nie umiem i nie będę…”
- Kłopoty z kontaktem na Facebooku i Instagramie. UOKiK stawia zarzuty Mecie
- Małgorzata Kożuchowska niczym Pamela Anderson? Internauci zszokowani nowym wizerunkiem gwiazdy „Rodzinki.pl”: „nie poznałabym”
