Karaś niczym ryba w wodzie. Pobił rekord świata

Robert Karaś został rekordzistą świata na dystansie 5x IRONMAN. 900 km rowerem, 211 km biegu i 19 km pływania. Wszystko trwało 3 dni.

Mistrz Świata!

Robert Karaś, polski triathlonista, a prywatnie partner aktorki Agnieszki Włodarczyk, nie raz pokazał na co go stać. Co osiągnął? Został mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie na dystansie potrójnego Ironmana w 2018 roku, podwójnego Ironmana w latach 2017 i 2019. Rekordzista Polski na dystansie Ironmana w 2019 roku. Jednak to nie wszystko… Przejechał 900 km rowerem, 211 km przebiegł i jeszcze 19 km przepłynął. Jak ryba w wodzie. Zdobył tytuł Mistrza Świata na dystansie… pięciokrotnego Ironmena. Morderczy wysiłek, pot, siła walki, duch sportu i… jest! Udało się. Wszystko trwało 3 dni a rywalizacja z innymi uczestnikami i – przede wszystkim – samym sobą rozgrywała się w Meksyku.

Zapisał się na kartach historii? Taki był cel. Oficjalny czas? 67 godzin, 58 minut i jedna sekunda.

Głos zabrała Agnieszka Włodarczyk

Wyczyn sportowca skomentowała partnerka. Agnieszka Włodarczyk opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ukochanego.

Moja Miłość życia Robert Karaś został właśnie MISTRZEM ŚWIATA na dystansie PIĘCIOKROTNEGO IRONMANA
-19 km pływanie
-900 km rower
-211 km bieg
Kochanie jesteś najlepszy i nasz – pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Posypały się głosy zachwytu i gorące gratulacje.

Gratulacje, co za gość – skomentowała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Cyborg – napisał Rafał Jonkisz.

Cudnie graty – dodała Joanna Koroniewska.

Dzizas ale dzik
To jest jakiś kosmos
To jest niewiarygodne – pisali internauci.

Zwyciężył półmaraton i został zdyskwalifikowany. Pomylił bieg
Omar Ahmed zwyciężył półmaraton i... został zdyskwalifikowany. Pomylił bieg. Początkowo miał przebiec 10 kilometrów, ostatecznie - pokonał dystans 22 kilometrów. Przez przypadek wygrał.

Agnieszka Włodarczyk kupuje ubranka dla dziecka w popularnej sieciówce! "Należę do osób oszczędnych"
Agnieszka Włodarczyk niedawno została mamą. Jej synek, Milan, rośnie jak na drożdżach. Aktorka zamieściła nowe zdjęcia ze spaceru. Powiedziała, jakie ma podejście do wydawania pieniędzy na ubrania.

Wybrane dla Ciebie

Robert Karaś nie ukończy dziesięciokrotnego Ironmana. "Lekarze zakazali kontynuowania wyścigu w obawie o życie"