Mecz Polska - Szwecja. Na stadionie zgasło światło! Sędzia musiał przerwać grę

W trakcie pierwszej połowy meczu Polska - Szwecja doszło do nietypowej sytuacji. Na Stadionie Śląskim w Chorzowie zgasło światło. Sędzia musiał chwilowo wstrzymać grę.

Mecz Polska - Szwecja. Na Stadionie Śląskim zgasło światło!

W trakcie finałowego meczu barażowego Polska - Szwecja doszło do bardzo nietypowej sytuacji. Pod koniec pierwszej połowy na Stadionie Śląskim w Chorzowie zapadł półmrok. Wszystko dlatego, że na arenie nagle zaczęły gasnąć światła. Sędzia spotkania, Daniele Orsato, z uwagi na kłopoty z oświetleniem musiał na chwilę wstrzymać grę.

Awaria światła na Stadionie Śląskim. Co się stało?

Na szczęście, mecz po chwili został wznowiony, a pierwsza połowa zakończyła się po dwóch dodatkowych minutach doliczonych przez ten niecodzienny incydent. Na razie nie wiadomo, co stało za przyczyną awarii na Stadionie Śląskim. Wszystko wskazuje na to, że problemy były chwilowe i zostały już rozwiązane, a kibice zebrani na arenie mogą cieszyć się spotkaniem w blasku świateł.

Mecz Polska - Szwecja. Polacy awansowali na Mistrzostwa Świata!

Choć w pierwszym spotkaniu widzowie zobaczyli mnóstwo wspaniałych akcji, to żadna z nich nie zakończyła się strzałem do bramki. Zwrot akcji nadszedł dopiero w drugiej połowie, gdy w 49. minucie Robert Lewandowski, wykonując rzut karny, posłał piłkę do siatki! Kilka minut później, w 72. minucie, drugiego gola dla Polski strzelił Piotr Zieliński! Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla Biało-Czerwonych. Tym samym awansowaliśmy do Mistrzostw Świata w Katarze!

Euro 2020. Lewandowski komentuje porażkę ze Szwecją! "Walczyliśmy do końca"