"Pytanie na śniadanie": zmiana prowadzących
Aleksander Sikora przez kilka lat był prowadzącym w „Pytaniu na śniadanie” i szybko zyskał sympatię widzów. Jednak na początku tego roku w śniadaniówce przeszła prawdziwa rewolucja, a on przestał pojawiać się na ekranie.
Nowy zarząd Telewizji Polskiej postanowił zwolnić z „Pytania na śniadanie” dotychczasowych prowadzących i zastąpić ich nowymi osobami. Z pracą pożegnali się m.in.: Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Katarzyna Cichopek czy Aleksander Sikora. Na ich miejscu pojawili się: Joanna Górska, Katarzyna Dowbor, Robert Stockinger czy Katarzyna Pakosińska.
Aleksander Sikora powraca do telewizji
Aleksander Sikora zapewniał, że nie zamierza kończyć swojej kariery i słowa dotrzymał. Okazuje się, że prezenter zmienił stację i przeszedł do Polsatu. Już niedługo widzowie będą znów mogli oglądać go w telewizji.
Na początku lipca na antenie Polsatu powróci Festiwal Piękna. Na żywo będą transmitowane trzy eventy: wybory Mistera Supernational (4 lipca), Miss Polski (5 lipca) oraz Miss Supernational (6 lipca). Gospodarzami czwartkowego i sobotniego wieczoru będą: Katarzyna Kołeczek oraz Nico Panagio. Miłośników prezentera znanego z „Pytania na śniadanie” ucieszy ta informacja. Jak podaje portal Wirtualne Media za kulisami sceny z uczestnikami wydarzeń będzie rozmawiać Aleksander Sikora! Spodziewaliście się tego?
- Izabela Kuna w „Tańcu z gwiazdami”? Nieoficjalne doniesienia obiegły sieć
- „Milionerzy” w Polsacie mieli być hitem. Wyniki oglądalności nie zostawiły złudzeń
- Gwiazdor Polsatu żegna się ze stacją. „To były fantastyczne 22 lata”
- Polsat podjął decyzję ws. programu „Nasz nowy dom”: „w jesiennym sezonie…”. Kierownik budowy reaguje
- Koniec sezonu „Pierwszej miłości”. Serial Polsatu z przerwą w emisji
