Marcelina to niepokorny duch. Nigdy nie leży plackiem na plaży! Podczas wypoczynku stawia na różne aktywności ruchowe. Serfuje, jeździ na kładach i motorach. To właśnie podczas ruchu jest narażona na poparzenia słoneczne! Marcelina w Meksyku przebywa tylko dwa dni, a jej skóra przybrała już mocno czerwony odcień, oj ktoś tu będzie płakał ;)
Czytaj dalej:
- Zmiany w hicie Polsatu. Prowadzące „Farmę” nie mogły dłużej milczeć
- Była prowadząca „Pytanie na śniadanie” o Dubaju i nowej pracy. „Stało się inaczej...”
- Była prowadząca „Pytanie na śniadanie” w „Halo, tu Polsat”. Tym będzie się zajmować
- Potwierdziło się ws. Marceliny Zawadzkiej. Polsat wydał dziś oficjalny komunikat: „wszystko po to, by…”
- Marcelina Zawadzka zabrała głos ws. powrotu z Dubaju. „Sytuacja była nieprzewidywalna”