Beyonce zmieniła zdanie? Chce urodzić w domu

Wszystko jest dopięte na ostatni guzik! Jay-Z oraz Beyonce urządzili porodówkę w domu, chcą zachować maksymalną intymność podczas narodzin ich pociech. Już lada dzień para przywita na świecie bliźnięta.

Niebawem Beyonce po raz drugi zostanie mamą bliźniąt. Kilkanaście dni temu wokalistka miała kaprys, by urodzić  w specjalnych warunkach szpitalnych. Jednak niedawno gwiazda razem ze swoim partnerem – Jayem-Z, zdecydowali, że poród odbędzie się w ich prywatnym domu. Stworzyli idealne warunki na narodziny bliźniąt. Kupili specjalistyczny sprzęt medyczny, za który zapłacili ponad milion złotych.

Beyonce zamierzała urodzić w szpitalu. Jay Z. i Beyonce na potrzeby porody wynajęli trzy ekskluzywne sale w szpitalu, które zostały specjalnie odnowione dla gwiazdy. Wokalistka chciała, aby poród odbył się w zupełnej ciszy i spokoju. Specjalnie na jej życzenie w sali zamontowano wyciszające rolety. Para poprosiła również o wyłączeniu kamer na czas porodu. Widocznie wymagania wokalistki okazały się zbyt wygórowane. Zapewne dlatego para postanowiła, że narodziny będą miały miejsce domu.

 

😁🇺🇸

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Czytaj dalej: