Zmiany w jury „Tańca z gwiazdami”? Ewa Kasprzyk może zniknąć z programu
O zmianach w jury „Tańca z gwiazdami” zrobiło się głośno tuż przed zakończeniem 18. edycji. Edward Miszczak odniósł się do tych doniesień, podkreślając, że to jedynie plotki. Teraz jednak pojawiły się kolejne nieoficjalne informacje na ten temat. „Super Express”, powołując się na swojego informatora, donosi, że Edward Miszczak planuje zmienić skład jury w 19. edycji.
Obecny w jego opinii się wypalił i stał się przewidywalny w swoich interakcjach. Edwardowi zamarzyła się nowa dynamika, tym bardziej, że od jakiegoś czasu widzowie w licznych komentarzach w sieci też dawali temu wyraz. A on bardzo ceni sobie opinie fanów programu. Apelów i próśb by zmienić skład jury, było w ostatnim czasie naprawdę bardzo wiele – miała przekazać osoba związana z Polsatem.
Agata Kulesza nową jurorką w „Tańcu z gwiazdami 19”?
Wspomniany portal donosi również, że prawdopodobnie w składzie jury 19. edycji „Tańca z gwiazdami” nie zobaczymy Ewy Kasprzyk. Ponoć Edward Miszczak chce, by jej miejsce zajęła zdobywczyni Kryształowej Kuli – Agata Kulesza, która już pojawiła się w tej roli w jednym z odcinków w minionej edycji.
„Ludzie ją kochają i bardzo dobrze ją przyjęli. W swoich opiniach była nie tylko bardzo empatyczna i ciepła, ale przy tym wszystkim starała się też przemycić jakąś profesjonalną refleksję. To klasa sama w sobie. Nie wprowadzała chaosu jak Ewa Kasprzyk, wręcz przeciwnie. Koiła tym, co mówiła” - przekazał informator „Super Expressu”.
Dla Edwarda to najlepsza kandydatura i łatwo nie odpuści, by ją zatrudnić. On póki co o nikim innym nie chce słyszeć, choć producent przygotowuje alternatywne nazwiska - dodał.

