Ewa Kasprzyk żegna się z „Tańcem z gwiazdami”
W środę potwierdziły się plotki o rozstaniu Ewy Kasprzyk z „Tańcem z gwiazdami”. Aktorka, która sama była uczestniczką programu w 2015 roku, od 2024 roku zasiadała w jury razem z Tomaszem Wygodą, Rafałem Maserakiem i związaną z formatem od samego początku Iwoną Pavlović. Produkcja oficjalnie przekazała:
Ewa Kasprzyk podjęła decyzję o odejściu z „Tańca z gwiazdami” ze względu na dużą liczbę innych zobowiązań zawodowych.
Komentarz wystosował też Edward Miszczak, dyrektor programowy Polsatu: „Dziękuję Ewie za te pięć edycji „Tańca z gwiazdami”, podczas których z pasją i ogromnym zaangażowaniem pełniła rolę jurorki. Znajomość kunsztu aktorskiego pozwoliła jej oceniać nie tylko taneczne umiejętności naszych gwiazd, ale też ogólny wyraz artystyczny ich występów. Jako jurorka zasłynęła z błyskotliwego poczucia humoru, a swoimi komentarzami potrafiła rozładować każdą stresującą sytuację”.
Michał Piróg nie zostawił wątpliwości ws. „TzG”
Jeszcze zanim oficjalnie ogłoszono zmiany w jury „Tańca z gwiazdami”, pojawiły się spekulacje dotyczące Michała Piroga, który niedawno rozstał się ze stacją TVN. O krążące pogłoski, jakoby miał zająć w tanecznym show Polsatu miejsce Tomasza Wygody, zapytał go wprost portal Kozaczek. Pytany o to, jak reaguje na takie plotki, związany w przeszłości z formatami „You Can Dance” i „Top Model” powiedział: „Ja mówię: Tomek, będą ci wrabiać, że ja mam cię zastąpić. Nie wierz w to. Może oni tak będą mówić, natomiast ja nie mam zamiaru takiej propozycji przyjąć”, ucinając:
I tutaj zakończyliśmy cały duży dział na temat mojego uczestnictwa w programie „Taniec z gwiazdami”.
- Kto zastąpi ją w „Tańcu z gwiazdami”? Kasprzyk powiedziała wprost
- To on wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Ujawniono jego stawkę za odcinek
- To oficjalne. Ewa Kasprzyk odchodzi z „Tańca z gwiazdami”. Oto powód
- Zwrot ws. „Tańca z gwiazdami”. Nowa edycja bez czołowej gwiazdy?
- Kto weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami 19”? Wyciekła cała lista uczestników
