„Taniec z gwiazdami 17”. Z kim wystąpi Katarzyna Zillmann?
Nowa edycja „Tańca z gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Już 14 września na parkiecie zobaczymy 12 par, które zawalczą o Kryształową Kulę. Polsat zaczął odkrywać karty i ujawniać, kto z kim zatańczy. Teraz stacja oficjalnie ogłosiła, z kim o Kryształową Kulę zawalczy Katarzyna Zillmann. Emocje sięgną zenitu, gdyż na parkiecie po raz pierwszy w historii programu pojawi się para żeńska. Partnerką wioślarki zostanie Janja Lesar!
Katarzyna Zillmann zatańczy w parze z Janją Lesar! Janja to prawdziwa mistrzyni parkietu – w swoim dorobku ma m.in. zwycięstwo w prestiżowym turnieju w Blackpool oraz tytuł Mistrzyni Świata i Mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich! W naszym programie tańczyła z największymi gwiazdami, a obecnie jest także choreografką show. Czy razem z Kasią stworzą duet, który nas zaskoczy i zachwyci? Przekonamy się 14 września! – czytamy w komunikacie.
„Taniec z gwiazdami”. Pary 17. edycji
Kto z kim zatańczy w 17. edycji „Tańca z gwiazdami”? To pytanie, które nadal wzbudza ogromne emocje. Jak dotąd Polsat przedstawił oficjalnie jedynie dwie pary. Z całą pewnością wiadomo już, że razem o Kryształową Kulę zawalczą:
- Michał Czernecki i Julia Suryś,
- Katarzyna Zillmann i Janja Lesar.
- Kto zastąpi ją w „Tańcu z gwiazdami”? Kasprzyk powiedziała wprost
- Zmiany w jury „Tańca z gwiazdami”. Wszystko jasne ws. Michała Piroga
- To on wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Ujawniono jego stawkę za odcinek
- To oficjalne. Ewa Kasprzyk odchodzi z „Tańca z gwiazdami”. Oto powód
- Zwrot ws. „Tańca z gwiazdami”. Nowa edycja bez czołowej gwiazdy?


