Gamou Fall wygrał „Taniec z gwiazdami”. Tomasz Wygoda komentuje
18. edycja „Tańca z gwiazdami” przeszła już do historii. W finale wszystkie cztery pary zatańczyły po dwa razy: walca angielskiego lub wiedeńskiego oraz freestyle. Jurorzy wszystkie występy ocenili na 40 punktów. 18. edycję „TzG” wygrali Gamou Fall i Hania Żudziewicz. Produkcja nie podała jednak, które miejsca zajęli pozostali finaliści: Sebastian Fabijański i Julia Suryś, Paulina Gałązka i Michał Bartkiewicz oraz Magdalena Boczarska i Jacek Jeschke. Tomasz Wygoda w rozmowie z RMF FM, komentując werdykt, nie krył radości. Juror podkreślił, że Gamou Fall zasłużył na Kryształową Kulę.
Tak naprawdę, to co tu komentować? Widzieliście, byliście, płakaliście, cieszyliście się i teraz radość trwa dalej. Gamou wygrał, wygrał piękny taniec, wygrała piękna wrażliwość. Ale pamiętajcie, że on jest tylko symbolem tej czwórki, a ta czwórka jest symbolem tej dwunastki. Więc brawo, wielka radość.
Dlaczego Gamou Fall wygrał „Taniec z gwiazdami”? Wygoda komentuje
Co zadecydowało o tym, że to Gamou Fall wygrał 18. edycję „Tańca z gwiazdami”? Tomasz Wygoda w wywiadzie dla RMF FM wskazał, że zwycięzca od początku prezentował wysoki poziom na parkiecie i z pokorą przyjmował wszystkie uwagi jurorów.
Gamou od początku był bardzo dobry. Bardzo wyjątkowy, bardzo sprawny, bardzo piękny, bardzo taki dumny, opanowany, z taką godnością, niezachwianą postawą na twarzy i w środku przyjmował wszystkie nasze uwagi, również te trudniejsze. Bardzo mi zaimponował i swoim zachowaniem i swoim talentem. Super!
Post on Instagram
- Zwrot ws. „Tańca z gwiazdami”. Niespodziewane wieści o Górniak i Kozidrak
- Zalewski i piosenkarka z USA razem. Ma być uczestniczką „Tańca z gwiazdami”
- Zmiany w „Tańcu z gwiazdami”. Zapadła decyzja ws. Pavlović, Maseraka i Wygody
- 81-latek weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”. „Historyczny moment”
- Mówił, że to „nie jego wrażliwość”. Małaszyński jednak weźmie udział w kultowym show?
