„Familiada” przekazała specjalny komunikat od Strasburgera. „To jest ten moment”

26 czerwca produkcja teleturnieju „Familiada” przekazała widzom wiadomość od Karola Strasburgera. „Oficjalnie ogłaszamy” – napisano pod nagraniem, w którym gospodarz kultowego show zwrócił się do fanów formatu ze specjalnym komunikatem.
Nowe wieści z planu „Familiady”, źródło: AKPA

Karol Strasburger zwrócił się do widzów „Familiady”

„Familiada” to jeden z najdłużej nadawanych teleturniejów w polskiej telewizji. Na antenie zadebiutował w 1994 roku i dotąd doczekał się ponad 3 tys. odcinków. 17 maja zakończyła się emisja najnowszego sezonu programu, którego od ponad trzech dekad gospodarzem niezmiennie pozostaje Karol Strasburger. 

Od tamtej pory TVP2 nadaje wyłącznie powtórki starych odcinków, w związku z czym ograniczyła się też aktywność w social mediach „Familiady”. Produkcja regularnie odzywa się jednak do widzów przy ważnych okazjach. Ostatnio zamieszczała specjalne posty z okazji Dnia Dziecka czy Dnia Ojca, a teraz przypomniała o sobie w związku z zakończeniem roku szkolnego.

To jest ten moment – zaczęto wpis, dodając:

„Czekaliśmy cały rok. Oficjalnie ogłaszamy… Wakacje, wakacje, wakacje”. Tym razem przekazano też wiadomość od samego Karola Strasburgera, który prosto z planu teleturnieju podzielił się z publicznością „Familiady” wakacyjnymi życzeniami. „Rozpoczynają się wakacje i te przyjemne wyjazdy rodzinne, towarzyskie, obozy… Wszystko to, co najbardziej kochacie. „Familiada” życzy wam naprawdę dużo radości, dobrej pogody i udanych wakacji. Pozdrawiamy” – przekazał prowadzący w imieniu całej ekipy.

Co dalej z teleturniejem „Familiada”?

Nagranie z Karolem Strasburgerem w roli głównej jednocześnie wskazuje na to, że zdjęcia na planie kolejnego sezonu „Familiady” już ruszyły. Od pewnego czasu nie jest już zresztą tajemnicą, co dalej z teleturniejem. Produkcja poinformowała oficjalnie, że program powróci po wakacyjnej przerwie z premierowymi odcinkami 5 września 2026 roku.

Post on Instagram
Czytaj dalej: