Pola i Michał Wiśniewscy rozstają się
Pod koniec marca tego roku Michał Wiśniewski zamieścił w sieci krótkie oświadczenie, które wywołało sporo emocji. Fani dowiedzieli się, że jego małżeństwo z Polą Wiśniewską dobiega końca:
Nie udało mi się uratować mojego małżeństwa, więc zanim wszyscy napiszą o tym, mówię o tym sam.
Kobieta razem z synami wyprowadziła się do nowego mieszkania. 17 czerwca w Sądzie Okręgowym w Warszawie odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa. Oboje dość niechętnie komentują ten proces w mediach społecznościowych, choć czasami zdarza im się rzucić kilka słów. Tym razem o kwestii opieki nad dziećmi opowiedziała właśnie Pola.
„Jestem ze wszystkim sama”
Pola Wiśniewska cyklicznie organizuje w mediach społecznościowych sesję Q&A [questions and answers – przyp. red.]. Obserwujący mogą zadawać jej pytania, na które później odpowiada publicznie. Zwykle dotyczą one jej codziennego życia, przemyśleń i planów na przyszłość. Tym razem jedno z nich dotykało bezpośrednio tematu opieki nad dziećmi.
„Czy ktoś pomaga ci przy dzieciach i w prowadzeniu domu?” – brzmiało. Pola Wiśniewska odpowiedziała smutno:
Nie, jestem ze wszystkim sama.
W ten sposób Wiśniewska pokazała szczerą, nieidealną stronę rozpadu relacji – w tym wypadku, oprócz ciągnącej się rozprawy rozwodowej, musi mierzyć się z samotnym macierzyństwem.

