Koniec sezonu „Jaka to melodia”
„Jaka to melodia” to jeden z najdłużej emitowanych w polskiej telewizji teleturniejów. Zadebiutował na antenie w 1997 roku i do tej pory doczekał się już około 6 tys. odcinków. Pierwszym i najbardziej charakterystycznym gospodarzem był Robert Janowski, który znów pojawia się w programie od września 2024 roku. Podczas jego nieobecności w TVP muzyczny show prowadzili Norbert „Norbi” Dudziuk i Rafał Brzozowski.
7 czerwca zakończył się najnowszy sezon „Jaka to melodia”, który – według danych Nielsena przytaczanych przez Press – miał średnio 789 tys. widzów odcinków nadawanych od poniedziałku do piątku oraz 796 tys. w weekendy. To przełożyło się odpowiednio na 8,2 proc. i 6,8 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ oraz 6,6 proc. i 4,3 proc. w grupie komercyjnej 16-59.
Nowe wieści o „Jaka to melodia”
„Jaka to melodia” ma obecnie wakacyjną przerwę, w trakcie której widzowie tradycyjnie mogą śledzić powtórki. Choć można było się spodziewać, że teleturniej powróci z premierami dopiero we wrześniu, produkcja okazała się mieć dla fanów formatu nie lada niespodziankę. Już w piątek 26 czerwca widzowie zobaczą odcinek specjalny.
„Proszę państwa, będzie odcinek specjalny w piątek” – potwierdził w opublikowanym w social mediach „Jaka to melodia” nagraniu Robert Janowski. Wiadomo już, że dodatkowy epizod będzie poświęcony „Teleexpressowi”, który świętuje w tym roku swoje czterdziestolecie. Wśród uczestników nie mogło więc zabraknąć m.in. Macieja Orłosia.
Opowiem kilka ciekawostek dotyczących tego programu, który mam zaszczyt prowadzić od wielu lat – zdradził dziennikarz.
Post on Instagram
- Zwrot ws. Karola Strasburgera w „Familiadzie”. Jego miejsce zajął ktoś inny
- Ten program informacyjny zdeklasował konkurencję. Spadki oglądalności wśród największych graczy
- „Express Republiki” vs „Teleexpress”. Poznaliśmy wyniki oglądalności
- Przez prawie 30 lat pracowała w Telewizji Polskiej. Dziennikarka rozstała się ze stacją
- Kiedyś była gwiazdą TVP. Bardzo się zmieniła? Kadr sprzed 29 lat trafił do sieci!
