Polsat ogłosił zmiany w jury „Tańca z gwiazdami”. Wymowna reakcja widzów

Ewa Kasprzyk odchodzi z „Tańca z gwiazdami” – taką informację przekazał dziś Polsat. Ta wiadomość wywołała ogromne emocje wśród widzów programu. W komentarzach podzielili się swoimi odczuciami. Głos zabrali również tancerze i byli uczestnicy „TzG”.
„Taniec z gwiazdami”. Ewa Kasprzyk odchodzi ze jury, fot. Kurnikowski, źródło: AKPA

„Taniec z gwiazdami”. Ewa Kasprzyk odchodzi ze jury. Widzowie reagują 

Ewa Kasprzyk odchodzi z „Tańca z gwiazdami”. Informacja została przekazana przez Polsat. Stacja zdradziła także powód tej decyzji. O szczegółach pisaliśmy w poniższym artykule. 

Zobacz także
To oficjalne. Ewa Kasprzyk odchodzi z „Tańca z gwiazdami”. Oto powód
Ewa Kasprzyk nie będzie już jurorką w „Tańcu z gwiazdami”. Tę informację oficjalnie przekazała produkcja. Wiadomo również, jaki był powód tej decyzji. Polsat przekazał, że aktorka sama zdecydowała o odejściu ze względu na liczne zobowiązania…

Pod wpisem natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze widzów „Tańca z gwiazdami”. Ich zdania są podzielone. Jedni cieszą się ze zmiany, a inni – wręcz przeciwnie. 

  • Nie ukrywam, że w końcu jakaś zmiana!!! Już nie mogłam słuchać tych dwuznacznych komentarzy itp.
  • Bardzo dobrze, bo pod koniec już komentatorsko była bardzo poza formą
  • Dziękujemy za wszystkie 10!
  • O nieeee teraz będą słabsze oceny
  • Tylko nie to, pani Ewo, pani była najlepsza
  • Ulubiona jurorka
  • Szkoda. Uwielbiałam
  • Trudno, czekamy na nowego jurora – czytamy. 

„Taniec z gwiazdami”. Tancerze reagują na odejście Kasprzyk

W sekcji komentarzy pojawiły się również wpisy tancerzy z „Tańca z gwiazdami”, którzy podziękowali Ewie Kasprzyk za ocenianie ich występów

Pani Ewo, Dziękujemy za Pani ogromne serce i poczucie humoru jakim dzieliła się Pani z nami – napisał Michał Kassin.

Nasza kochana Pani Ewo, dziękujemy !!! – skomentowała Daria Syta. 

Ewo, będzie Cię brakowalo – dodał od siebie Kamil Kuroczko.

Dziękujemy!!! – napisała Julia Suryś. 

Kto za Ewę Kasprzyk w „Tańcu z gwiazdami”? Widzowie wybrali Agatę Kuleszę

Na ten moment nie wiadomo, kto zajmie miejsce Ewy Kasprzyk. Widzowie wskazali jednak, kogo chcieliby zobaczyć w składzie jury. Najczęściej piszą, że chcą, aby była to Agata Kulesza.

  • Mam nadzieję, że następczynią będzie Pani Agata Kulesza! W mojej ocenie będzie to najlepszy „nietaneczny” dodatkowy juror ze wszystkich edycji!
  • Pewnie Agata Kulesza zamiast niej?
  • AGATA KULESZA
  • Poprosimy o Panią Agatę Kuleszę
  • To teraz Agata Kulesza byłaby idealnym wyborem - czytamy. 
Zobacz także
Nowa jurorka w „Tańcu z gwiazdami”? Padło nazwisko. „Ludzie ją kochają”
Czy skład jury „Tańca z gwiazdami 19” ulegnie zmianie? Z programu ma zniknąć Ewa Kasprzyk! Edward Miszczak ma już nową faworytkę. Sprawdź szczegóły!
Czytaj dalej: