Justyna Steczkowska niespodziewanie zabrała głos. „Dziś mija 17 lat…”

Justyna Steczkowska niespodziewanie zabrała głos i opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie. Wokalistka w poruszającym wpisie nawiązała do śmierci Michaela Jacksona. Niewiele osób wiedziało, że artystka osobiście się z nim spotkała.
Justyna Steczkowska niespodziewanie zabrała głos. „Dziś mija 17 lat…” , źródło: AKPA
  • Mija 17 lat od śmierci Michaela Jacksona.
  • Justyna Steczkowska podzieliła się wspomnieniem związanym z artystą.
  • Razem poznaliśmy się w momencie, gdy gwiazdor przyleciał do Polski.
  • Odwiedź stronę główną RMF FM.

Justyna Steczkowska: „Dziś mija 17 lat” 

Justyna Steczkowska 25 czerwca opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie z Michaelem Jacksonem. Wokalistka w oczywisty sposób nawiązała do śmierci artysty, który odszedł równo 17 lat temu. Niewiele osób wiedziało, że ten duet miał okazję spotkać się osobiście, co stanowiło punkt wyjścia do życiowych przemyśleń Steczkowskiej: 

„Dziś mija 17 lat od odejścia Michaela. Patrzę na to zdjęcie i myślę, jak kruche jest życie… i jak nieśmiertelna potrafi być sztuka”.

Ciało przemija. Muzyka nie. Miłość nie. Dobro nie… 

Wokalistka zdradziła, że osobiście spotkała się z Michaelem Jacksonem w Warszawie, gdy przyjechał rozmawiać o planach budowy ogromnego parku rozrywki. Steczkowską najbardziej zaskoczyła różnica w tym, jaki Jackson był na scenie, a jak zachowywał się prywatnie:

Delikatny. Wręcz kruchy. Drobnej postury. Bardziej przypominał chłopca niż mężczyznę.

Na koniec osobiście podziękowała Jacksonowi „za muzykę, za krótką chwilę, która pozwoliła zobaczyć nie legendę, lecz człowieka”. 

Post on Instagram

Michael Jackson odszedł 17 lat temu 

25 czerwca 2009 roku świat na chwilę się zatrzymał. To wtedy przekazano informację o śmierci Michaela Jacksona, niekwestionowanego króla popu i wielkiego artystę scenicznego. To on porywał tłumy i był wzorem dla wielu artystów stawiających w branży swoje pierwsze kroki. Polacy zobaczyli go na koncercie w swoim kraju tylko raz – zagrał koncert na warszawskim Bemowie, organizowany przez RMF FM i Viva Music Art.

Jackson miał też plany wybudowania w Polsce ogromnego parku rozrywki. Spotkał się nawet z ówczesną parą prezydencką: Aleksandrem i Jolantą Kwaśniewskimi.

Zobacz także
„Koncert wszech czasów”. Tak wyglądał jedyny występ Michaela Jacksona w Polsce
Michael Jackson wystąpił w Polsce 20 września 1996 roku. Ponad 100 tysięcy fanów zgromadziło się na warszawskim Bemowie, by zobaczyć na żywo ikonę światowej muzyki. To był nie tylko koncert – to była narodowa euforia i widowisko, którego polska…
Czytaj dalej: