Czy można jeść lody w upał? Lekarka wyjaśnia: „mogą przyczynić się…”

Kiedy na zewnątrz szaleją intensywne upały, wiele osób szuka rozmaitych sposobów na ochłodę. Często w takich sytuacjach sięgamy po lody. Jednak czy zimna przekąska bardziej nam nie zaszkodzi, niż pomoże? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła laryngolożka.
Czy można jeść lody w upał? Lekarka wyjaśnia: „mogą przyczynić się…” , źródło: Shutterstock
  • Upały zmuszają nas do szukania sposobów na ochłodę - często więc sięgamy po lody.
  • To rozwiązanie może jednak prowadzić do przeziębienia przez szok termiczny organizmu.
  • Lekarka wyjaśnia co robić, aby spożywanie lodów w upale było bezpieczne.
  • Odwiedź stronę główną RMF FM.

Trwa fala upałów. Jak się schłodzić? 

Od kilku dni media ostrzegały przed zbliżającą się do Polski falą upałów. Termometry w niektórych miejscach kraju przekroczyły już 40 stopni Celsjusza. To wartości ekstremalne i dla wielu stanowią spore wyzwanie. Jakakolwiek aktywność na zewnątrz staje się utrapieniem, a utrzymanie chłodu w mieszkaniu zaczyna graniczyć z niemożliwością. Na szczęście są na to proste sposoby.

Zobacz także
Nie masz klimatyzacji? Wystarczy zrobić jedną z tych rzeczy, by wygrać z upałem
W Twoim domu panuje nieznośny skwar, a nie masz klimatyzacji? Poznaj trzy proste, całkowicie darmowe triki, które przyniosą natychmiastową ulgę podczas upałów.

Z pomocą mogą też przyjść chłodne napoje czy posiłki. Nie zawsze jednak porcja lodów będzie wytchnieniem dla organizmu. Wręcz przeciwnie – może zaszkodzić.

Czy można jeść lody w upał? 

Okazuje się, że zimne napoje czy lody w upale mogą nam bardziej zaszkodzić, niż pomóc. Dlaczego? Laryngolożka Katarzyna Kasprzyk-Mosoń z Wrocław Medical Center w rozmowie z Medonetem tłumaczy:

„Przy bardzo wysokiej temperaturze lody czy bardzo zimne napoje mogą przyczynić się do szoku termicznego. Kiedy pijemy napój łapczywie, naczynia krwionośne szybko się obkurczają, błona śluzowa jest osłabiona i bardziej podatna na zakażenie”.

Bakterie atakują osłabioną śluzówkę i rozwija się angina. Jest to bardzo częste nie tylko po zjedzeniu lodów, ale też np. nad wodą.

Jak temu zapobiec? Ważne, aby nie zjadać lodów łapczywie tuż po zejściu z intensywnego słońca.

„Wirusy mają otwartą furtkę”. Lekarka punktuje popularny błąd

To jednak nie koniec letnich aktywności, które mogą nam zaszkodzić w upalny dzień. Uważać powinny osoby, które wybierają dzień nad wodą. Lekarka przestrzega przed nagłym zanurzaniem się w chłodnej wodzie – to też prowadzi do szoku termicznego i czyni organizm bardzo łatwym celem dla wirusów: - Kiedy leżymy na plaży, jesteśmy rozgrzani i nagle wskakujemy do wody, skutkuje to szokiem termicznym i dużym spadkiem odporności. Na tyle dużym, że bakterie lub wirusy mają otwartą furtkę do ataku.

Co grozi w przypadku szoku termicznego przez nagły skok do wody lub łapczywe zjedzenie lodów? Katarzyna Kasprzyk-Mosoń wymienia: ból gardła, problemy z przełykaniem, gorączka, kaszel, katar czy bóle mięśni. Tych objawów można łatwo uniknąć – wystarczy z rozsądkiem podchodzić do tematu schładzania organizmu w upalny dzień i pamiętać, by nie zafundować mu szoku termicznego podyktowanego chęcią szybkiej ulgi. 

Czytaj dalej: