51. Rajd Dolnośląski: zobacz wideo z zawodów!

Tak wyglądała kolejna edycja zmagań kierowców!

Swój zeszłoroczny sukces na Ziemi Kłodzkiej powtórzył Filip Nivette! Po raz drugi z rzędu udało mu się zwyciężyć w Rajdzie Dolnośląskim, nie dając szans swoim rywalom. Dzięki kolejnemu zwycięstwu umocnił swoje prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Na drugim miejscu uplasował się Zbigniew Gabrś, zaś trzecie zajął Tomasz Kasperczyk.

Do Rajdu Dolnośląskiego zgłosiło się ponad 80 załóg. Oprócz czołówki Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski byli także zawodnicy startujący w mistrzostwach samochodów historycznych.

Była to więc dla kibiców wspaniała okazja, by z nostalgią powspominać stare czasy. Na liście startowej znalazły się takie perełki, jak: "duży fiat" 125p czy poczciwy "maluch" - Fiat 126p. Były też samochody, które przed lat rządziły na rajdowych trasach, jak Lancia Delta czy Audi Quattro.

Syn Rutkowskiego dostanie nietypowy prezent na komunię. Nie zgadniecie, co to jest!
ORLEN 79. Rajd Polski. 79-letni Maciej "Wiślak" Wisławski ponownie wsiądzie do rajdówki!
Zobacz samochody, które wystartowały w Rajdzie Świdnickim

Doda wreszcie to osiągnęła. Zdjęcie mówi wszystko. "Tylko to chcę zapamiętać"
Doda na Instagramie pochwaliła się wymownym zdjęciem. Jeszcze niedawno oświadczyła, że chce odzyskać statuetkę MTV, którą przekazała na WOŚP. Fani spełnili marzenie artystki, a nagroda już stanęła w honorowym miejscu. Wokalistka pokusiła się o wzruszający wpis.