Po dziesięciu latach pracy na planie zdjęciowym do serialu "Barwy szczęścia" aktorka Honorata Witańska zdecydowała zakończyć współpracę z twórcami. Oznacza to, że z serialu zniknie odgrywana przez nią Magda Zwoleńska. O swojej decyzji aktorka poinformowała za pomocą mediów społecznościowych. Witańska wyznała, że "czuje, że dała temu serialowi wszystko, co mogła". Fanów, którzy ubolewają nad jej odejściem z "Barw szczęścia" pociesza wieścią, że serialowa Marta Zwoleńska zniknie dopiero pod koniec 2018 roku.
Czytaj dalej:
- Koniec sezonu „Barw szczęścia”. Tego widzowie się nie spodziewają
- Skolim gra w „Barwach szczęścia”. Niewiele osób wiedziało
- Koniec sezonu „Barw szczęścia”. Wiadomo, kiedy ostatni odcinek przed wakacjami
- TVP potwierdza doniesienia ws. zwycięzcy „Tańca z gwiazdami”. A jednak
- Dopiero co Gamou Fall wygrał „Taniec z gwiazdami”, a tu takie wieści prosto z TVP. To już oficjalne