Euro 2020. Cleo komentuje falę hejtu po pierwszym meczu Polski: "Jak to widzę, to jest mi przykro"

Polska niezbyt dobrze rozpoczęła Euro 2020. Nasz pierwszy mecz ze Słowacją, teoretycznie z najłatwiejszym rywalem, przegraliśmy 1:2. W sieci internauci dość dosadnie krytykują grę naszej reprezentacji, a niektóre komentarze przerodziły się w prawdziwą falę hejtu. Cleo postanowiła zabrać głos w tej sprawie i stanąć w obronie piłkarzy.

Euro 2020. Polska przegrała ze Słowacją

Polska nie najlepiej rozpoczęła Euro 2020. Choć mecz zapowiadał się naprawdę obiecująco, to entuzjazm naszych zawodników szybko opadł, gdy w 18. minucie Wojciech Szczęsny strzelił samobójczą bramkę po odbiciu się piłki. Druga połowa rozgrywki dodała polskim piłkarzom trochę otuchy, bo w 46. minucie piłkę do siatki posłał Karol Linetty. Niestety, naszą sytuację pogorszyła czerwona kartka dla Grzegorza Krychowiaka w 62. minucie. Na dodatek 7 minut później Milan Skriniar wkopał piłkę do naszej bramki. Do końca meczu nie zdołaliśmy nawet zremisować, więc swój pierwszy mecz na Euro 2020 przegraliśmy.

Euro 2020. Polska przegrała ze Słowacją 1:2 Fatalny początek turnieju dla Biało-Czerwonych
To nie tak miało wyglądać. Polska przegrała ze Słowacją 1:2 w pierwszym meczu na Euro 2020. Jedyną bramkę dla naszej reprezentacji w 46. minucie zdobył Karol Linetty. Mecz kończyliśmy w dziesiątkę, na początku drugiej połowy drugą żółtą, a w...

Cleo komentuje hejt na polską reprezentację

Do zbyt mocnej krytyki polskiej reprezentacji w piłce nożnej zdecydowała się odnieść Cleo. Piosenkarka twierdzi, że mecz nie był górnolotny, ale nie rozumie sporej ilości gorzkich słów lecących w stronę zawodników grających teraz w Biało-Czerwonych barwach na Euro 2020. Swój krótki wpis o naszych piłkarzach zamieściła w swojej relacji na Instagramie.

Ok, zgadzam się. Wczorajszy mecz nie należał do najlepszych, ale jak widzę rosnącą falę hejtu, wyzwiska, poniżanie i życzenie śmierci, to jest mi cholernie przykro. – rozpoczęła.

Wszyscy dobrze wiemy, że najlepiej ogląda się zwycięstwa i porażki. Niestety, nawet najlepsza drużyna piłkarska na świecie nie zawsze będzie wygrywać. Dlatego Cleo mocno zwraca uwagę, że prawdziwym kibicem jest ten, kto wspiera swoją drużynę nawet w najgorszych sytuacjach.

Najłatwiej kibicować drużynie która wygrywa, ale prawdziwi kibice są wsparciem od początku do końca. #zawsze. – wyjaśnia.

Pod swoim instagramowym wpisem Cleo dołączyła także dwa popularne cytaty związane z kibicowaniem.

Prawdziwy kibic to nie ten, który się cieszy ze zwycięstwa klubu. Tylko ten, który kibicuje, kiedy jego drużyna przegrywa.

Kiedy drużyna wygra prawdziwy kibic i sezonowiec powiedzą: „wygraliśmy”. Kiedy drużyna przegra prawdziwy kibic powie: „przegraliśmy”, a sezonowiec – „przegrali”.

Cały czas trwa faza grupowa na Euro 2020. W sobotę o 21:00 Polska podejmie Hiszpanów. Kilka dni później nasza polska reprezentacja w piłce nożnej zmierzy się ze Szwecją, więc przed nami jeszcze co najmniej dwa dni sportowym emocji!

Euro 2020. Grzegorz Krychowiak na konferencji prasowej po porażce ze Słowacją: "Nie chcę wychodzić na klauna"
We wtorkowej konferencji prasowej reprezentacji Polski wziął udział Grzegorz Krychowiak. Defensywny pomocnik skomentował swoją postawę w meczu przeciwko Słowacji. Czy wierzy w wyjście z grupy?

Wybrane dla Ciebie

Anglicy chcą powtórzenia finału Euro 2020! Pod petycją zebrano ponad 125 tys. podpisów. "Mecz był niesprawiedliwy"

Gorący temat

Robert Lewandowski zdeklasował rywali! Polak po raz drugi z rzędu "piłkarzem roku" w Niemczech
Robert Lewandowski został wybrany "piłkarzem roku" w Niemczech. W plebiscycie zorganizowanym przez magazyn "Kicker" Polak otrzymał aż 356 spośród 536 ważnych głosów i zdeklasował rywali. To drugi raz z rzędu, kiedy to prestiżowe wyróżnienie trafia w ręce napastnika Bayernu Monachium.