Kuba Kochanowski doznał poważnej kontuzji w trakcie meczu. Przekazał fanom smutne wieści

Jakub Kochanowski, reprezentant Polski w siatkówce, doznał ostatnio poważnej kontuzji w trakcie meczu. Wczoraj poinformował fanów na Instagramie o swoim stanie zdrowia. 26-latka czeka dłuższa przerwa od gry.

Jakub Kochanowski doznał poważnej kontuzji

Siatkarz Asseco Resovii Rzeszów oraz reprezentant Polski, Jakub Kochanowski, doświadczył poważnej kontuzji podczas ostatniego meczu Plus Ligi przeciwko Treflowi Gdańsk. Spotkanie zakończyło się dla Rzeszowa porażką 1:3, a dodatkowo ekipa musiała zmierzyć się z utratą jednego ze swoich kluczowych graczy. Wypadek, którego doznał Kochanowski, miał miejsce w początkowej fazie meczu. Do kontuzji doszło w trakcie próby zablokowania piłki przez środkowego z Rzeszowa.

Kochanowski poinformował kibiców na Instagramie, jaki jest jego stan zdrowia

Wczoraj w mediach społecznościowych siatkarz zamieścił Insta Stories ze zdjęciem rentgenowskim swojej dłoni. W relacji zamieścił informację o tym, że ma złamany palec i czeka go dłuższa przerwa od gry. Absencja Jakuba Kochanowskiego jest poważnym problemem dla Asseco Resovii. Już 9 stycznia zespół zmierzy się z Tours w ramach Ligi Mistrzów. Brak 26-letniego siatkarza, który jest jednym z filarów drużyny, może znacząco wpłynąć na wyniki nadchodzących spotkań.

Siatkarz z sukcesami na koncie

Jakub Kochanowski jest reprezentantem Polski w siatkówce, gdzie występuje na pozycji środkowego. 26-latek ma już na swoim koncie m.in. złoty i srebrny medal zdobyty z polską drużyną na Mistrzostwach Świata.

Polski lekkoatleta ostro o piłkarzach "Ta reprezentacja zrobiła sobie jaja z milionów kibiców."

Zaczyna się jutro. Lidl wprowadza produkty za 1 grosz. Nie będzie limitów
Wraz z początkiem nowego tygodnia dyskonty przedstawią klientom najświeższe okazje. Lidl tuż przed majówką szaleje i obiecuje produkty za 1 grosz. Co na to Biedronka?