Reakcja Prezydenta na gola Roberta Lewandowskiego - bezcenna!

Podczas wczorajszego meczu Polski z Armenią emocji nie brakowało. Dał im się porwać nawet Andrzej Duda, który po zwycięskim golu Roberta Lewandowskiego w 95. minucie spotkania dosłownie oszalał z radości. Zobaczcie, jak wyglądała jego radość!

Choć w spotkaniu reprezentacji Polski z Armenią było naprawdę gorąco i zacięta walka o wygraną toczyła się do samego końca, ostatecznie naszym Orłom udało się wywalczyć zwycięstwo wynikiem 2:1 po sensacyjnej bramce Roberta Lewandowskiego w piątej minucie doliczonego czasu gry. Tym samym polscy piłkarze zyskali kolejne trzy punkty w walce o awans do Mistrzostw Świata w 2018 roku.

Z sukcesu naszych reprezentantów okupionego jednak sporymi nerwami cieszył się również Andrzej Duda, który był obecny na trybunach podczas wczorajszego spotkania w Warszawie. Na meczu pojawiła się również była głowa naszego kraju, Aleksander Kwaśniewski.

Oboje byli wyraźnie zachwyceni, jednak obecny prezydent na bramkę Roberta Lewandowskiego w asyście Kuby Błaszczykowskiego zareagował wyjątkowo ekspresyjnie. Ale trudno się dziwić – w takich momentach emocje sięgają zenitu!

Sandra Milwiw-Baron obala stereotypy o ciąży. Tak wyglądały u niej pierwsze miesiące
Sandra Milwiw-Baron już niebawem powita na świecie swoje upragnione dziecko. 29-latka długo starała się o zajście w ciążę. Kiedy już zobaczyła dwie upragnione kreski na teście, pojawiły się również dolegliwości, które utrudniały jej funkcjonowanie. Żona Barona w jednym z wywiadów opowiedziała, z czym musiała się mierzyć.