81-latek weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami”. „Historyczny moment”

Poznaliśmy kolejnego uczestnika „Tańca z gwiazdami”. Polsat właśnie ogłosił, że na parkiecie zobaczymy artystę, którego hity zna każdy Polak. O Kryształową Kulę zawalczy Andrzej Rosiewicz. To najstarszy uczestnik „TzG” w historii programu.
„Taniec z gwiazdami 19”. Andrzej Rosiewicz weźmie udział,fot. Piętka Mieszko, źródło: AKPA
  • Andrzej Rosiewicz weźmie udział w 19. edycji „Tańca z gwiazdami”.
  • Andrzej Rosiewicz, który ma niespełna 82 lata, jest najstarszym uczestnikiem w historii „Tańca z gwiazdami”.
  • Oprócz Rosiewicza w nowej edycji potwierdzono udział Heleny Englert i Marty „Mandaryny” Wiśniewskiej.
  • Odwiedź stronę główną RMF FM.

„Taniec z gwiazdami 19”. Andrzej Rosiewicz weźmie udział

Poznaliśmy nazwisko kolejnego uczestnika 19. edycji „Tańca z gwiazdami”. Polsat właśnie ogłosił, że w rywalizacji o Kryształową Kulę weźmie udział Andrzej Rosiewicz. Krzysztof Ibisz, który przekazał tę informację w „Halo, tu Polsat”, podkreślił, że to „historyczny moment”. Wszystko przez to, że Andrzej Rosiewicz ma 81-lat, co czyni go najstarszym uczestnikiem w historii programu. Zapytany o to, co pomyślał, kiedy dostał propozycję udziału w „Tańcu z gwiazdami”, powiedział:

No nareszcie, tyle lat czekałem. 

Kiedy Ewa Wachowicz przypomniała, że przed laty sama brała udział w „Tańcu z gwiazdami” i pamięta to jako czas ogromnego wysiłku fizycznego, Rosiewicz natychmiast zareagował:

Dla mnie to jest radość, rozkosz – powiedział bez chwili zawahania. 

Andrzej Rosiewicz uczestnikiem 19. edycji „Tańca z gwiazdami” 

Uczestnictwo Andrzeja Rosiewicza w „Tańcu z gwiazdami” ogłoszono również w specjalnym komunikacie w mediach społecznościowych. 

W nowej edycji powitamy absolutną legendę polskiej estrady! Przed Wami jedyny w swoim rodzaju Andrzej Rosiewicz!  Wykonawca kultowych hitów, takich jak „Czterdzieści lat minęło”, „Chłopcy radarowcy” czy „Najwięcej witaminy” i showman z niespożytą energią! Scena to jego żywioł, więc czas na udział w najlepszym show rozrywkowym w Polsce. Panie Andrzeju, witamy w tanecznej rodzinie! – przekazała produkcja. 

Pod wpisem natychmiast pojawiły się komentarze widzów. „I to jest prawdziwa legenda”, Pan Andrzej!!! Rozwali ten parkiet!!!”, „Ikona” – piszą. 

„Taniec z gwiazdami 19”. Kto weźmie udział?

Kto weźmie udział w 19. edycji „Tańca z gwiazdami”? Polsat oficjalnie potwierdził, że na parkiecie zobaczymy Helenę Englert oraz Martę „Mandarynę” Wiśniewską. Na nieoficjalnej liście pojawiają się również m.in. Jakub Patecki, Joanna Jędrzejczyk, Kuba Szmajkowski, Izabela Kuna oraz Paweł Małaszyński

Post on Instagram
Czytaj dalej: