„Taniec z gwiazdami 19”. Ewa Kasprzyk odchodzi z programu
Ewa Kasprzyk nie będzie już jurorką w „Tańcu z gwiazdami”. Polsat wczoraj oficjalnie przekazał tę wiadomość. W specjalnym komunikacie poinformowano, że Kasprzyk podjęła tę decyzję ze względów zawodowych.
Ewa Kasprzyk podjęła decyzję o odejściu z „Tańca z Gwiazdami” ze względu na dużą liczbę innych zobowiązań zawodowych. Aktorka zasiadała w jury najpopularniejszego show w Polsce od wiosny 2024 roku – przekazano.
„Taniec z gwiazdami”. Paulina Sykut-Jeżyna komentuje odejście Ewy Kasprzyk
Na temat odejścia Ewy Kasprzyk z „Tańca z gwiazdami” wypowiedziała się Paulina Sykut-Jeżyna. W rozmowie z portalem Jastrząb Post prowadząca nie kryła, że jest zaskoczona. - Tak, tym bardziej, że to jest na świeżo bardzo. Widziałam te informacje w internecie – mówiła, jednocześnie dodając, że w telewizji to naturalna kolej rzeczy.
Zżyliśmy się na pewno wszyscy przez kilka edycji, ale chyba przyzwyczailiśmy się, że jest taka cykliczność, że z jednymi widzimy się przez jakiś czas, a później oni odchodzą do swoich projektów. Niektóre gwiazdy są w tańcu, a później ich nie ma. My z Krzyśkiem w zasadzie przywykliśmy też do tego, że dużo się zmienia dookoła.
Paulina Sykut-Jeżyna dodała, że cieszy się, że przez pięć edycji mogła współpracować z Ewą Kasprzyk w „Tańcu z gwiazdami”.
Cieszę się, że mogłyśmy się bliżej poznać i spędzić tych kilka edycji na planie razem, bo nie ma nic wspanialszego, jak poznawanie innych ciekawych ludzi i dzielenie z nimi emocjonalnych chwil. Takich chwil wspólnych mieliśmy całkiem sporo – podsumowała.
Post on Instagram
- Zmiany w jury „Tańca z gwiazdami”. Wszystko jasne ws. Michała Piroga
- Polsat ogłosił zmiany w jury „Tańca z gwiazdami”. Wymowna reakcja widzów
- To oficjalne. Ewa Kasprzyk odchodzi z „Tańca z gwiazdami”. Oto powód
- Nowa jurorka w „Tańcu z gwiazdami”? Padło nazwisko. „Ludzie ją kochają”
- Kto weźmie udział w „Tańcu z gwiazdami 19”? Wyciekła cała lista uczestników

