Sykut-Jeżyna zabrała głos ws. Kasprzyk. Tak skomentowała jej odejście z „Tańca z gwiazdami”

Ewa Kasprzyk nie będzie już jurorką w „Tańcu z gwiazdami”. Polsat wczoraj oficjalnie potwierdził medialne doniesienia, które pojawiały się już od jakiegoś czasu. Jak na tę decyzję zareagowała Paulina Sykut-Jeżyna? - Zżyliśmy się na pewno wszyscy przez kilka edycji, ale chyba przyzwyczailiśmy się, że jest taka cykliczność – powiedziała prowadząca „TzG”.
„Taniec z gwiazdami”. Paulina Sykut-Jeżyna komentuje odejście Ewy Kasprzyk, źródło: AKPA
  • Ewa Kasprzyk zrezygnowała z roli jurorki w „Tańcu z gwiazdami”.
  • Paulina Sykut-Jeżyna jest zaskoczona, ale podkreśliła, że zmiany personalne w telewizji są naturalne i cykliczne.
  • Sykut-Jeżyna doceniła wspólną pracę z Ewą Kasprzyk przez pięć edycji.
  • Odwiedź stronę główną RMF FM.

„Taniec z gwiazdami 19”. Ewa Kasprzyk odchodzi z programu

Ewa Kasprzyk nie będzie już jurorką w „Tańcu z gwiazdami”. Polsat wczoraj oficjalnie przekazał tę wiadomość. W specjalnym komunikacie poinformowano, że Kasprzyk podjęła tę decyzję ze względów zawodowych

Ewa Kasprzyk podjęła decyzję o odejściu z „Tańca z Gwiazdami” ze względu na dużą liczbę innych zobowiązań zawodowych. Aktorka zasiadała w jury najpopularniejszego show w Polsce od wiosny 2024 roku – przekazano. 

Zobacz także
Kto zastąpi ją w „Tańcu z gwiazdami”? Kasprzyk powiedziała wprost
W środę Polsat poinformował, że Ewa Kasprzyk znika z „Tańca z gwiazdami”. W rozmowie z RMF FM aktorka po raz pierwszy skomentowała rozstanie z formatem, a odpowiedź na pytanie o jej następczynię za stołem jurorskim zaskakuje. Była już jurorka…

„Taniec z gwiazdami”. Paulina Sykut-Jeżyna komentuje odejście Ewy Kasprzyk

Na temat odejścia Ewy Kasprzyk z „Tańca z gwiazdami” wypowiedziała się Paulina Sykut-Jeżyna. W rozmowie z portalem Jastrząb Post prowadząca nie kryła, że jest zaskoczona. - Tak, tym bardziej, że to jest na świeżo bardzo. Widziałam te informacje w internecie – mówiła, jednocześnie dodając, że w telewizji to naturalna kolej rzeczy

Zżyliśmy się na pewno wszyscy przez kilka edycji, ale chyba przyzwyczailiśmy się, że jest taka cykliczność, że z jednymi widzimy się przez jakiś czas, a później oni odchodzą do swoich projektów. Niektóre gwiazdy są w tańcu, a później ich nie ma. My z Krzyśkiem w zasadzie przywykliśmy też do tego, że dużo się zmienia dookoła. 

Paulina Sykut-Jeżyna dodała, że cieszy się, że przez pięć edycji mogła współpracować z Ewą Kasprzyk w „Tańcu z gwiazdami”. 

Cieszę się, że mogłyśmy się bliżej poznać i spędzić tych kilka edycji na planie razem, bo nie ma nic wspanialszego, jak poznawanie innych ciekawych ludzi i dzielenie z nimi emocjonalnych chwil. Takich chwil wspólnych mieliśmy całkiem sporo – podsumowała. 

Post on Instagram
Czytaj dalej: