Marcin Prokop pożegnał się z widzami „Dzień dobry TVN”. „Nadszedł ten moment”

Wielkie zmiany w ramówce „Dzień Dobry TVN” stały się faktem. Marcin Prokop oficjalnie pożegnał się z widzami i ogłosił przerwę w prowadzeniu porannego show. „Nadszedł ten moment” – przyznał prezenter.
Marcin Prokop, fot. Pawel Wodzynski, źródło: East News
  • Marcin Prokop ogłosił na antenie, że to jego ostatnie wydanie „Dzień Dobry TVN” przed wakacyjną przerwą.
  • Prezenter żegna się z widzami, by realizować nowe projekty, w tym kolejny sezon „Niezwykłych Stanów Prokopa”.
  • Stacja TVN zapowiada wakacyjną akcję „Kolonie Letnie”, w której gwiazdy powrócą do miejsc swojego dzieciństwa.
  • Odwiedź stronę główną RMF FM.

„Zostawiam państwa w najlepszych możliwych rękach”. Marcin Prokop żegna się z „Dzień Dobry TVN”

Sobotni poranek 27 czerwca przyniósł widzom „Dzień Dobry TVN” spore zaskoczenie. Marcin Prokop, od lat tworzący z Dorotą Wellman jeden z najbardziej lubianych duetów śniadaniowych w Polsce, ogłosił, że żegna się z programem na czas wakacji. „Nadszedł ten moment, kiedy chcę państwu powiedzieć, że to moje ostatnie wydanie »Dzień Dobry TVN«. Muszę się z państwem pożegnać, bo przede mną stoją nowe wyzwania, między innymi zrobienie kolejnego sezonu »Niezwykłych Stanów Prokopa«”.

Zobaczymy się dopiero po wakacjach. Ale zostawiam państwa w najlepszych możliwych rękach. Dorotka będzie miała kilka dyżurów wakacyjnych – powiedział Marcin Prokop na antenie.

Dorota Wellman nie omieszkała zażartować z nowej sytuacji: „Każde z innym partnerem. Na kogo ja tu wychodzę w tym programie” – rzuciła z uśmiechem. Prokop podkreślił, że praca w programie była dla niego ogromną radością, a Wellman dodała: „Bardzo dziękujemy ekipie za pracę i za to, że możemy z wami spędzać ten czas. Jesteśmy wam niezmiernie wdzięczni”.

Wakacyjna akcja „Kolonie Letnie Dzień Dobry TVN”

Lato 2026 w TVN zapowiada się wyjątkowo sentymentalnie. W ramach akcji „Kolonie Letnie Dzień Dobry TVN” osiem znanych gwiazd powróci do miejsc, które kojarzą im się z beztroskimi latami młodości. To nie tylko powrót do dawnych przyjaźni i przygód, ale również okazja do wspólnego przeżywania typowo kolonijnych atrakcji – od zielonej nocy, przez śpiewanie przy ognisku, aż po spanie pod gołym niebem.

Dzięki tej inicjatywie widzowie będą mogli poczuć magię dawnych wakacji i razem z bohaterami przeżyć wzruszające chwile. „Kolonie Letnie” to propozycja dla tych, którzy chcą na nowo odkryć radość z dziecięcej beztroski i przypomnieć sobie, jak smakują prawdziwe wakacje.

Co dalej z duetem Prokop–Wellman?

Chociaż Marcin Prokop na okres wakacji znika z anteny, widzowie mogą być spokojni – jego powrót zaplanowany jest na jesień. Dorota Wellman poprowadzi wakacyjne wydania programu z innymi partnerami. Fani duetu Prokop–Wellman już teraz mogą odliczać dni do września i kolejnych wspólnych poranków z ulubionymi prowadzącymi.

Post on Instagram
Czytaj dalej: