Dowbor ogłosił rozstanie z „Dzień dobry TVN”. Teraz takie wieści od Koroniewskiej

Maciej Dowbor po dwóch latach zakończył pracę w „Dzień dobry TVN”. Żegnając się z widzami, prezenter wspomniał o swojej żonie i wspólnych planach na najbliższą przyszłość. Wkrótce głos zabrała sama Joanna Koroniewska. Za pośrednictwem Instagrama nie zostawiła wątpliwości w sprawie decyzji męża.
Dlaczego Maciej Dowbor odszedł z „Dzień dobry TVN”?, źródło: East News

Maciej Dowbor odchodzi z „Dzień dobry TVN”

25 czerwca Maciej Dowbor poprowadził swoje ostatnie wydanie „Dzień dobry TVN”. Ku zaskoczeniu widzów, prezenter po niespełna dwóch latach od debiutu w śniadaniówce TVN podjął decyzję o rozstaniu z formatem. „Dziś chcę powiedzieć: do zobaczenia… To był świetny i intensywny czas. Spełniłem swoje wielkie zawodowe marzenie, miałem możliwość pracowania w najlepszym morning show w Polsce, z topowymi fachowcami w branży. Mam nadzieję, że duet, który stworzyliśmy z moją młodszą „siostrą”, będziecie ciepło wspominać” – napisał w zamieszczonym na Instagramie poście.

Mam przeczucie, że nie jest to definitywne pożegnanie. Może jeszcze zasiądę na tych kanapach – tym razem jako gość – dodał w swoim wpisie.

Koroniewska: „Kochani, to decyzja Macieja”

Dowbor wspomniał też o dalszych zawodowych planach. „Jak wiecie, z Joanną Koroniewską od wielu lat rozwijamy własne projekty. W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć naszą działalność i to nie tylko w internecie. Niestety doba ma tylko 24 godziny. Dlatego kilka miesięcy temu uznałem, że nie będę w stanie wszystkiego pogodzić i podjąłem decyzję o opuszczeniu redakcji” – wyjaśnił.

Prezenter mógł liczyć na wsparcie żony, która udostępniła jego wpis na Instagramie i napisała: „Kocham, wspieram. Piszecie do mnie, skąd taka decyzja – więcej w poście”. W kolejnej relacji zdecydowała się natomiast podkreślić, że nie miała wpływu na to, co postanowił jej mąż:

Kochani, to decyzja Macieja Dowbora. Żeby nie było – ja nie mam z tym nic wspólnego.

Post on Instagram
Czytaj dalej: