Zalewski i piosenkarka z USA razem. Ma być uczestniczką „Tańca z gwiazdami”

Krzysztof Zalewski został znów „przyłapany” z wokalistką, która według nieoficjalnych doniesień ma być uczestniczką nowej edycji „Tańca z gwiazdami” w Polsacie. Zwycięzca „Idola” z Kaeyrą był łączony już pół roku temu, a parę miesięcy później pojawiły się plotki o rozstaniu. Jednak są razem?
Krzysztof Zalewski i Kaeyra znów razem?, źródło: AKPA

Krzysztof Zalewski i Kaeyra jednak razem?

Pół roku temu zaczęło huczeć o relacji łączącej Krzysztofa Zalewskiego i Karolinę Baran, na scenie posługującą się pseudonimem Kaeyra. Artyści wybrali się wtedy razem do Egiptu, skąd po raz pierwszy pokazali się razem w swoich mediach społecznościowych. Nie minęło jednak dużo czasu, a zaczęto spekulować o rozstaniu. Piosenkarka komentowała wówczas w rozmowie z Plotkiem:

Nie chcę o tym rozmawiać. Długo to trzymaliśmy tylko dla siebie. Myślę, że tak było lepiej. Ja mu życzę wszystkiego najlepszego, to jest cudowny człowiek. Tylko po prostu nie chcę [nic zdradzać – przyp. red.]. On też lubi swoją prywatność i chcę to tak zostawić.

Tymczasem znienacka nadeszły nowe wieści o urodzonej w USA 25-letniej piosenkarce i 41-letnim gwiazdorze, którego kariera zaczęła się od zwycięstwa w polsatowskim „Idolu”. Pudelek podzielił się najnowszymi zdjęciami pary, a zamieszczona przez portal relacja zdaje się wskazywać na to, że Baran i Zalewski jednak mogą być razem. „Niedawno po jednym z warszawskich eventów Krzysztof czekał na artystkę w okolicach Teatru Buffo. Zakochani nie szczędzili sobie czułości na chodniku. (…) Udali się do Hotelu Sheraton, który opuścili przed północą” – opisuje wspomniany serwis.

Kaeyra ma być w „Tańcu z gwiazdami 19”

Warto dodać, że według ostatnich medialnych doniesień Kaeyra ma być uczestniczką dziewiętnastej edycji „Tańca z gwiazdami” w Polsacie. Artystka, która wylansowała hit „Sour”, w poprzedniej edycji dała zresztą w programie gościnny występ. Wcześniej o pochodzącej z Chicago artystce było głośno, gdy uczestniczyła w popularnych amerykańskich talent show.

W 2018 roku wzięła udział w „America’s Got Talent”, gdzie usłyszała Simona Cowella: „Jesteś materiałem na gwiazdę”. W 2023 roku pojawiła się natomiast w amerykańskim „Idolu”. Tam zachwycili się nią sam Lionel Ritchie czy Katy Perry. W programie skończyła w najlepszej dwudziestce, co otworzyło jej w branży wiele drzwi.

Czytaj dalej: