Kolejny uczestnik „Tańca z gwiazdami” ujawniony. Na parkiecie „będzie śmiechowo”

Polsat odsłania karty. Po ogłoszeniu trzech uczestników jesiennej edycji „Tańca z gwiazdami”, przyszła pora na kolejną osobę. To już oficjalne – na parkiecie o Kryształową Kulę zawalczy Piotr „Guma” Gumulec. Widzowie w komentarzach już spodziewają się dużej dawki humoru!
Kolejny uczestnik „Tańca z gwiazdami” ujawniony. Na parkiecie „będzie śmiechowo”, źródło: AKPA
  • Polsat ogłosił kolejnego uczestnika „Tańca z gwiazdami”. To Piotr Gumulec.
  • Komik znany pod pseudonimem „Guma” zawalczy jesienią o Kryształową Kulę.
  • To już czwarta, oficjalnie potwierdzona przez Polsat osoba, która pojawi się na parkiecie show.
  • Odwiedź stronę główną RMF FM.

„Taniec z gwiazdami”. Piotr „Guma” Gumulec uczestnikiem

Nowa edycja „Tańca z gwiazdami” startuje już na jesień, Polsat zaczyna więc powoli odsłaniać karty w kwestii uczestników. W niedzielę ogłoszono, że o Kryształową Kulę zawalczy Piotr „Guma” Gumulec. Widzowie stacji znają go doskonale – to komik znany z kabaretu Chyba. Działa też jako prezenter telewizyjny, a ze swoją formacją odnosił sukcesy m.in. na krakowskim festiwalu PAKA. 

Ogłoszenie już wywołało reakcję widzów, którzy spodziewają się dużej dawki humoru. „Będzie śmiechowo” - brzmi jeden z komentarzy.

Post on Instagram

Kim jest Piotr Gumulec

Piotr Gumulec urodził się w 1986 roku we Wrocławiu. Jest absolwentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Widzowie znają go przede wszystkim z jego działalności kabaretowej w formacji Chyba. Grupa zdobyła wyróżnienia m.in. Grand Prix festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, zwycięstwo na krakowskim festiwalu PAKA czy nagroda na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Gumulec jest też prezenterem telewizyjnym – prowadził program „Umów się ze mną. Take Me Out”.

Kto wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”

Piotr „Guma” Gumulec jest już czwartym, oficjalnie ogłoszonym uczestnikiem nadchodzącej edycji „Tańca z gwiazdami”. Kabareciarz w walce o Kryształową Kulę na pewno będzie rywalizował z Heleną Englert, Martą „Mandaryną” Wiśniewską i Andrzejem Rosiewiczem. Flagowe show Polsatu zagości na antenie na jesień. Do tego czasu możemy spodziewać się kolejnych ogłoszeń – nie tylko gwiazd, ale i tancerzy. Na razie wiadomo jeszcze, że z grona jurorów odchodzi Ewa Kasprzyk. 

Zobacz także
Nowa jurorka w „Tańcu z gwiazdami”. Podali, kto za Ewę Kasprzyk
Niespodziewane doniesienia w sprawie „Tańca z gwiazdami”. Dzień o tym, jak ogłoszono rozstanie Ewy Kasprzyk z programem, nadeszły wieści o nowej jurorce. Jeden z portali podał nazwisko gwiazdy, która ponoć „wstępnie zgodziła się przyjąć wyzwanie”.…
Czytaj dalej: