„Taniec z gwiazdami”. Piotr „Guma” Gumulec uczestnikiem
Nowa edycja „Tańca z gwiazdami” startuje już na jesień, Polsat zaczyna więc powoli odsłaniać karty w kwestii uczestników. W niedzielę ogłoszono, że o Kryształową Kulę zawalczy Piotr „Guma” Gumulec. Widzowie stacji znają go doskonale – to komik znany z kabaretu Chyba. Działa też jako prezenter telewizyjny, a ze swoją formacją odnosił sukcesy m.in. na krakowskim festiwalu PAKA.
Ogłoszenie już wywołało reakcję widzów, którzy spodziewają się dużej dawki humoru. „Będzie śmiechowo” - brzmi jeden z komentarzy.
Post on Instagram
Kim jest Piotr Gumulec?
Piotr Gumulec urodził się w 1986 roku we Wrocławiu. Jest absolwentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Widzowie znają go przede wszystkim z jego działalności kabaretowej w formacji Chyba. Grupa zdobyła wyróżnienia m.in. Grand Prix festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, zwycięstwo na krakowskim festiwalu PAKA czy nagroda na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Gumulec jest też prezenterem telewizyjnym – prowadził program „Umów się ze mną. Take Me Out”.
Kto wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”
Piotr „Guma” Gumulec jest już czwartym, oficjalnie ogłoszonym uczestnikiem nadchodzącej edycji „Tańca z gwiazdami”. Kabareciarz w walce o Kryształową Kulę na pewno będzie rywalizował z Heleną Englert, Martą „Mandaryną” Wiśniewską i Andrzejem Rosiewiczem. Flagowe show Polsatu zagości na antenie na jesień. Do tego czasu możemy spodziewać się kolejnych ogłoszeń – nie tylko gwiazd, ale i tancerzy. Na razie wiadomo jeszcze, że z grona jurorów odchodzi Ewa Kasprzyk.

