Mandaryna w „Tańcu z gwiazdami”
Trwają przygotowania do dziewiętnastej edycji „Tańca z gwiazdami” na antenie Polsatu. Stacja tradycyjnie już etapowo ogłasza kolejnych uczestników show. Jako pierwszą ujawniono Helenę Englert, a 21 czerwca media społecznościowe entuzjastycznie zareagowały na zapowiedź udziału Marty „Mandaryny” Wiśniewskiej. Choć początkowo spekulowane na temat roli, jaką miałaby odegrać (uczestniczki, tancerki, a może choreografki?), teraz już wszystko jasne. Wykonawczyni hitu „Ev’ry Night” jesienią zawalczy o Kryształową Kulę. Na razie nie wiadomo jeszcze kto będzie partnerował jej na parkiecie.
Michał Wiśniewski reaguje
Ogłoszenie Mandaryny jako uczestniczki nadchodzącej edycji „Tańca z gwiazdami” nie umknęło uwadze Michała Wiśniewskiego. Przypomnijmy, że para razem tworzyła małżeństwo od 2003 do 2006 roku. Ślub odbył się w Kirunie i był transmitowany w telewizji. Z tego związku narodziła się dwójka dzieci: Xavier (2002) i Fabienne (2003).
Wokalista pod postem Polsatu krótko skomentował udział byłej żony w tanecznym show:
Baw się dobrze!
Marta Wiśniewska zareagowała na ten komentarz symbolicznym serduszkiem.
Post on Instagram

