Wściekły kibic wyrzucił telewizor przez okno! Urządzenie zleciało z 3. piętra po porażce Polski

W wielkopolskim Kościanie doszło wczoraj do niecodziennej sytuacji. Tuż po przegranym meczu Polski ze Szwecją na Euro 2020 ok. godz. 20:00 rozwścieczony kibic wyrzucił telewizor przez okno. Urządzenie spadło z 3. piętra wprost na chodnik. Na miejscu pojawiła się policja.

Telewizor wyleciał z okna po przegranej Polski

Tak jak cała Polska, kibic z wielkopolskiego Kościana oglądał wczoraj zmagania Polski w meczu ze Szwecją. Od tego meczu zależało wiele, ale jak się okazało: zależał również los telewizora mieszkańca jednego z kościańskich osiedli. Gdy już było jasne, że Biało-Czerwoni przegrali ze Szwecją i odpadają z Euro 2020, mężczyzna wściekł się. Rozwścieczony kibic sięgnął telewizor i wyrzucił go z 3. piętra w bloku wprost na betonowy chodnik.

Chwilę po tym na miejscu zdarzenia znaleźli się mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie. Zgłaszająca osoba wskazała im okno, z którego wyleciał odbiornik telewizyjny. Niestety, policjanci po zapukaniu do drzwi nie zastali nikogo w mieszkaniu. Szczęśliwie to zdarzenie nie zakończyło się tragedią. W trakcie upadku telewizora nikt nie przechodził chodnikiem w wyniku czego nikt nie ucierpiał.

Euro 2020. Polska przegrała ze Szwecją

Wczoraj ostatecznie zakończyła się nasza przygoda na Euro 2020. Polska nie dała rady wyjść z fazy grupowej. Jedyną szansę na awans do 1/8 finału mogła nam dać wygrana ze Szwecją. Pierwszy gol dla naszych rywali padł już w 2. minucie, choć w drugiej połowie Polsce udało się wyrównać wynik 2:2. Niestety, bramka zmieniająca remis w naszą porażkę padła w ostatnich sekundach meczu, w doliczonym czasie drugiej połowy. Biało-Czerwoni przegrali ze Szwedami wynikiem 2:3.  Tym samym polska reprezentacja odpadła z tegorocznych mistrzostw Europy.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz na Euro 2020 Biało-Czerwoni zagrali z reprezentacją Słowacji. Słowacy pokonali nas wtedy 1:2. W sobotę Polakom udało się zremisować z Hiszpanami 1:1. W fazie grupowej Euro 2020 zdobyliśmy 1 punkt w tabeli i znaleźliśmy się na jej ostatnim miejscu. Nic dziwnego, że kibicem z Kościana mogły targać tak skrajne emocje jeśli liczył, że Polska awansuje do 1/8 finału mistrzostw Europy.

Euro 2020. Porażka Polski ze Szwecją! Koniec gry dla Biało-Czerwonych
Fatalne wieści z murawy w Sankt Petersburgu. Polska przegrała ze Szwecją wynikiem 2:3, do pierwszej połowy 0:1. Gola dla naszej reprezentacji strzelił Robert Lewandowski. To koniec gry dla Biało-Czerwonych na mistrzostwach Europy. Polska nie ma już...

Wybrane dla Ciebie

Doda wreszcie to osiągnęła. Zdjęcie mówi wszystko. "Tylko to chcę zapamiętać"
Doda na Instagramie pochwaliła się wymownym zdjęciem. Jeszcze niedawno oświadczyła, że chce odzyskać statuetkę MTV, którą przekazała na WOŚP. Fani spełnili marzenie artystki, a nagroda już stanęła w honorowym miejscu. Wokalistka pokusiła się o wzruszający wpis.