Wściekły kibic wyrzucił telewizor przez okno! Urządzenie zleciało z 3. piętra po porażce Polski

W wielkopolskim Kościanie doszło wczoraj do niecodziennej sytuacji. Tuż po przegranym meczu Polski ze Szwecją na Euro 2020 ok. godz. 20:00 rozwścieczony kibic wyrzucił telewizor przez okno. Urządzenie spadło z 3. piętra wprost na chodnik. Na miejscu pojawiła się policja.

Telewizor wyleciał z okna po przegranej Polski

Tak jak cała Polska, kibic z wielkopolskiego Kościana oglądał wczoraj zmagania Polski w meczu ze Szwecją. Od tego meczu zależało wiele, ale jak się okazało: zależał również los telewizora mieszkańca jednego z kościańskich osiedli. Gdy już było jasne, że Biało-Czerwoni przegrali ze Szwecją i odpadają z Euro 2020, mężczyzna wściekł się. Rozwścieczony kibic sięgnął telewizor i wyrzucił go z 3. piętra w bloku wprost na betonowy chodnik.

Chwilę po tym na miejscu zdarzenia znaleźli się mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie. Zgłaszająca osoba wskazała im okno, z którego wyleciał odbiornik telewizyjny. Niestety, policjanci po zapukaniu do drzwi nie zastali nikogo w mieszkaniu. Szczęśliwie to zdarzenie nie zakończyło się tragedią. W trakcie upadku telewizora nikt nie przechodził chodnikiem w wyniku czego nikt nie ucierpiał.

Euro 2020. Polska przegrała ze Szwecją

Wczoraj ostatecznie zakończyła się nasza przygoda na Euro 2020. Polska nie dała rady wyjść z fazy grupowej. Jedyną szansę na awans do 1/8 finału mogła nam dać wygrana ze Szwecją. Pierwszy gol dla naszych rywali padł już w 2. minucie, choć w drugiej połowie Polsce udało się wyrównać wynik 2:2. Niestety, bramka zmieniająca remis w naszą porażkę padła w ostatnich sekundach meczu, w doliczonym czasie drugiej połowy. Biało-Czerwoni przegrali ze Szwedami wynikiem 2:3.  Tym samym polska reprezentacja odpadła z tegorocznych mistrzostw Europy.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz na Euro 2020 Biało-Czerwoni zagrali z reprezentacją Słowacji. Słowacy pokonali nas wtedy 1:2. W sobotę Polakom udało się zremisować z Hiszpanami 1:1. W fazie grupowej Euro 2020 zdobyliśmy 1 punkt w tabeli i znaleźliśmy się na jej ostatnim miejscu. Nic dziwnego, że kibicem z Kościana mogły targać tak skrajne emocje jeśli liczył, że Polska awansuje do 1/8 finału mistrzostw Europy.

Euro 2020. Porażka Polski ze Szwecją! Koniec gry dla Biało-Czerwonych
Fatalne wieści z murawy w Sankt Petersburgu. Polska przegrała ze Szwecją wynikiem 2:3, do pierwszej połowy 0:1. Gola dla naszej reprezentacji strzelił Robert Lewandowski. To koniec gry dla Biało-Czerwonych na mistrzostwach Europy. Polska nie ma już...